برنامه‌ی Nintendo Switch Online حدودا ۱۰ میلیون کاربر دارد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

سال گذشته بود که شرکت نینتندو از برنامه‌ی Nintendo Switch Online رونمایی کرد و از آن پس تا به امروز موفق شده است تا تعداد حدودی ۱۰ میلیون کاربر را به ثبت برساند.
شرکت نینتندو در ماه سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی سرویس Nintendo Switch Online را معرفی کرد که در ابتدا آن را به صورت یک برنامه‌ بر روی کنسول‌ نینتندو سوییچ قرار داد و بعدها از عرضه‌ی آن بر روی گوشی‌های هوشمند خبر داد. دارندگان این سرویس می‌توانند از قابلیت‌های پولی آن همچون تجربه‌ی عناوین به صورت چندنفره، استفاده از سرویس ابری ذخیره‌سازی ذخیره‌های بازی‌ها (Cloud Saving) و دسترسی به مجموعه‌ای از عناوین NES بهره ببرند.

مطمئنا شرکت نینتندو می‌تواند نسبت به این اعداد رضایت داشته باشد چرا که با وجود مدت کمی که از عرضه‌ی این سرویس گذشته است، کاربران بسیاری به آن رو آورده‌اند که یا حتی به صورت حساب‌های خانوادگی (حساب‌هایی که تنها به نام یک نفر ثبت شده‌اند اما می‌توانند توسط ۷ نفر استفاده شوند) و آزمایشی، عدد حدودی ۱۰ میلیون کاربر را ثبت کرده‌اند.

با توجه به گزارشی که شرکت نینتندو اخیرا از میزان فروش کنسول سوییچ منتشر کرده است، می‌توان گفت که حدودا یک سوم از دارندگان آن حداقل یک بار سرویس آنلاین آن را امتحان کرده‌اند. از دیگر اخباری که شرکت نینتندو اخیرا منتشر کرده است، می‌توان آمار فروش عناوین آن در سال ۲۰۱۸ را نام برد که عنوان Mario Kart 8 Deluxe با بیشترین مقدار فروش، در صدر آن قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید