مدیر شرکت نینتندو مصمم است تا بازی‌های متعدد و متنوعی را برروی کنسول خود عرضه کند

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

مدیر شرکت نینتندو، آقای شونتارو فوروکاوا، در جریان ارائه‌ی گزارش مالی این شرکت بیان کردند که قصد دارند با هدف راضی نگه داشتن مخاطبین مختلف، تنوع عناوین موجود برروی کنسول نینتندو سوییچ را بیش از پیش افزایش دهند.

مدیر فعلی شرکت نینتندو، آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، در زمان بسیار مناسبی به این مقام نائل شده است. پس از مشکلاتی که شرکت نینتندو در زمان انتشار کنسول دستی Wii U با آن روبه‌رو شد، حالا به لطف موفقیت کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ و سودآوری عناوین مخصوص گوشی‌های هوشمند، شاهد به اوج بازگشتن دوباره‌ی این شرکت هستیم. گزارش مالی منتشر شده مربوط به سال مالی اخیر نشان می‌دهد که شرکت نینتندو در همه‌ی زمینه‌ها از فروش سخت‌افزار گرفته تا فروش نرم‌افزار و درآمد مروبط به پلتفرم گوشی‌ها هوشمند بسیار خوب عمل کرده است. آقای فوروکاوا مصمم است تا این شرایط را حفظ کند. به عقیده‌ی ایشان یکی از راه‌های حفظ موقعیت شرکت نینتندو، ایجاد تنوع در محصولات و عناوین مربوط به کنسول نینتندو سوییچ است.

در جریان کنفرانس مربوط به گزارش مالی شرکت نینتندو، آقای فوروکاوا به عناوین متعددی که در سال ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شوند اشاره و بیان کردند که قصد دارند یکی از نقاط ضعف شرکت نینتندو در سال‌های اخیر یعنی حمایت کم استودیوهای ترد پارتی از کنسول این شرکت را رفع کنند. ایشان باور دارند که برای تولید محتوای متنوع با هدف راضی نگاه داشتن اقشار مختلف مخاطبین، این موضوع بسیار اهمیت دارد.

ما قصد داریم با وارد شدن به سومین سال انتشار کنسول نینتندو سوییچ، مجموعه‌ای غنی و متنوع از عناوین تولید شده توسط دیگر توسعه دهندگان را برروی این کنسول عرضه کنیم. آن‌چه که شما در این‌جا مشاهده می‌کنید تنها یک نمونه‌ی کوچک است. این مجموعه شامل بازی‌هایی برای بازی‌بازان و علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی، عناوین مناسب برای همه‌ی سلیقه‌ها فارغ از سن و جنسیت، عناون متنوع با محوریت یک سبک خاص، بازی‌های خاص تولید شده توسط توسعه دهندگان مستقل و بسیاری موارد دیگر می‌شود. با کنار هم قرار دادن تمامی این عناوین، مجموعه‌ی بازی‌های موجود برروی کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند نیاز کاربران با سلیقه‌های مختلف را برآورده کنند.

با توجه و موفقیت کنسول نینتندو سوییچ در سال‌های اخیر و تنوع لاین‌آپ این کنسول در سال ۲۰۱۹، به نظر می‌رسد شرکت نینتندو و آقای فوروکاوا در مسیر درستی قرار گرفته‌اند. با این حال، باید منتظر ماند و دید این شرکت چه برنامه‌هایی برای آینده در نظر گرفته است. با نزدیک شدن به آغاز نسل جدید، آیا این شرکت می‌تواند به موفقیت خود ادامه داده و در کنار رقبا در بازار باقی بماند؟

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید