شایعه‌ی انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برای رایانه‌های شخصی صحت ندارد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

طبق جدیدترین اخبار، شایعه‌ی انتشار دو بازی محبوب Red Dead Redemption 2 و Bloodborne برای رایانه‌های شخصی به صورت کامل مردود اعلام شد.

شایعه‌ی انتشار این دو بازی، در ابتدا توسط کاربری به نام ۴Chan پخش شد. او بیان کرده بود که سه بازی Red Dead Redemption 2، Super Mario Odyssey و Bloodborne قرار است برای رایانه‌های شخصی عرضه شوند. همچنین بیان شده بود که هر سه بازی برروی پلتفرم اپیک‌گیمز (Epic Games) منتشر می‌شوند و در انحصار آن خواهند بود.

امروز، پنجمین روز پس از زمانی است که این کاربر اعلام کرده بود که این ۳ باز معرفی خواهند شد. با توجه به هیجان هوادارن و شوق بازی‌بازان برای این سه شاهکار، قطعا شرکت‌های سازنده اگر قصد داشتند تا این عناوین را معرفی کنند، در زمان مقرر شده می‌کردند تا بتوانند هر چه بیشتر بازیکنان را به خود جلب کنند. با این حال، شاهد آن هستیم که هیچ خبری از این بازی‌ها منتشر نشده است. پس شاید باید امید به عرضه‌ی این بازی‌ها برای رایانه‌های شخصی را از دل‌هایمان بیرون کنیم؛ حداقل برای الان.

البته ممکن است که بازی Red Dead Redemption 2 در آینده برای رایانه‌های شخصی عرضه شود، چرا که بازی قبلی این استودیو یعنی GTA V برروی این پلتفرم عملکردی عالی داشت و سازندگان ممکن است که به دنبال بازار رایانه‌های شخصی نیز باشند. ولی در حال حاضر، هر یک از بازی‌های ذکر شده در انحصار پلتفرم‌های کنونی‌شان هستند.

بازی Bloodborne هم‌اکنون به صورت انحصاری در اختیار دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان افسانه Yharnam | نقد و بررسی Bloodborne را مطالعه کنید. بازی Red Dead Redemption 2 نیز تنها برای کنسول‌های نسل هشتم عرضه شد و نقد و بررسی آن در بازگشت باشکوه پادشاه غرب وحشی | نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2 برای شما عزیزان مهیا شده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید