E3 2019 | کنفرانس نینتندو متمرکز بر عناوینی است که تا سال جاری عرضه خواهد شد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

طبق رسوم سالانه‌ی دنیای بازی‌های رایانه‌ای، در سال ۲۰۱۹ نیز به زودی شاهد برگزاری همایش بزرگ E3 خواهیم بود؛ رویدادی که شرکت‌های زیادی برای معرفی عناوین جدید خود در آن حضور پیدا می‌کنند. در همین حین، شرکت نینتندو از برنامه‌های خود برای همایش E3 2019 اطلاعات جدیدی را ارائه داد. با ادامه‌ی خبر همراه گیمفا باشید.

هم اکنون تنها شش هفته تا برگزاری همایش بزرگ E3 2019 باقی مانده است. رویدادی که قطعا بازی‌بازان زیادی منتظر آن هستند تا بدانند چه عناوینی در پیش روی آن‌ها خواهد بود. شرکت‌های بزرگ در این همایش به معرفی و تبلیغ از عناوین جدید خود می‎‌پردازند و همواره سعی می‌کنند که کنفرانس خود را در E3 2019 به نحو احسنت مدیریت کنند.

هم اکنون طبق آخرین اخبار به دست آمده از سوی شرکت نینتندو نسبت به همایش E3 2019، اینطور به نظر می‌رسد که کاربران نباید انتظار معرفی عناوین جدید از این شرکت را داشته باشند؛ چرا که نینتندو سعی دارد کنفرانس خود را بر اساس عناوینی که در سال کنونی میلادی عرضه خواهد شد، مدیریت کند. این عملکرد نینتندو نشان دهنده‌ی اهمیت این شرکت به عناوینی است که تا سال جاری عرضه خواهند شد. علاوه بر نینتندو، شرکت‌های بازی‌سازی دیگر از جمله بتسدا (Bethesda) و یوبی‌سافت (Ubisoft) نیز در همایش E3 2019 حضور خواهند داشت. طبق شناختی که از این دو شرکت داریم، قطعا شاهد معرفی پروژه‌های چند ساله از یوبی‌سافت و بتسدا در کنفرانس خبری آن‌ها خواهیم بود.

در ادامه نینتندو اعلام کرد که کنفرانس امسال این شرکت در همایش E3 همچون سال‌های گذشته خواهد بود. نینتندو در همایش امسال علاوه بر صحبت کردن درباره‌ی برنامه‌های آینده، تمرکز خود را بیشتر بر روی عناوینی می‌گذارد که تا پایان سال مالی کنونی به بازار عرضه خواهند شد یعنی تا تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ (۳۱ مارس ۲۰۲۰). نینتندو تا کنون تاریخ و زمان کنفرانس خبری خود را در همایش E3 2019 مشخص نکرده است اما جای نگرانی نیست چون به زودی لیست تمامی شرکت کننده‌ها و زمان کنفرانس آن‌ها در این همایش منتشر خواهد شد.

در آخر لازم به ذکر است عملکرد نینتندو در همایش E3 2019 منصفانه به نظر می‌رسد، چرا که با وجود عناوینی از جمله Emblem: Three Houses، Animal Crossing، Luigi’s Mansion 3 و Pokemon Sword and Shield؛ دلیلی ندارد که شرکت نینتندو بخواهد بر عناوینی سرمایه گذاری کند که تا چند سال آینده شاهد عرضه‌ی آن‌ها نباشیم. علاوه بر عناوین انحصاری ذکر شده از نینتندو، همواره استودیوهای زیادی هستند که برای عرضه‌ی عناوین خود بر روی کنسول نینتندو سوییچ مشتاق‌ هستند. شرکت برادران وارنر (Warner Bros) از جمله مثال بارز این کلام است؛ چرا که هم اکنون شاهد عرضه‌ی آخرین ساخته‌ی این شرکت یعنی Mortal Kombat 11 بر روی کنسول نینتندو سوییچ هستیم.

به زودی شاهد اخبار و اطلاعات بیشتری درباره‌ی شرکت‌های حاضر در همایش E3 2019 خواهیم بود. این همایش در تاریخ ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ (۱۱ ژوئن ۲۰۱۹) در شهر لس آنجلس آغاز شده و تا ۲۳ خرداد ادامه خواهد داشت. امیدواریم در این همایش شاهد معرفی عناوین بزرگی باشیم که افراد زیادی در انتظار آن هستند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید