بسته‌ی الحاقی جدید بازی A Hat in Time با نام Nyakuza Metro معرفی شد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

به تازگی بسته‌ی الحاقی جدید بازی A Hat in Time با نام Nyakuza Metro معرفی شده که جزئیات جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و حالت تازه‌ای را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

بازی A Hat in Time در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی به طور رسمی توسط استودیو Gears for Breakfast منتشر شد و توانست نظر منتقدان و کاربران را به خود جلب کند. در جریان گیم‌پلی این اثر، شما در کنار شخصیت‌های دوست داشتنی و متفاوت بازی به حل معماها و پازل‌های گوناگون موجود در محیط بازی خواهید پرداخت که بسیار هیجان انگیز است.

در جریان پشتیبانی سازندگان بازی از این عنوان، به تازگی بسته‌ی الحاقی جدید بازی A Hat in Time با نام Nyakuza Metro معرفی شده که محتویات تازه‌ای را به کاربران ارائه می‌کند. در کنار اضافه شدن محیط‌ها ، مکان‌ها و آیتم‌های جدید، یک حالت سرگرم کننده با نام Online Party Mode به بازی اضافه شده که می‌تواند تعداد زیادی از بازیکنان در قالب تیم‌های مختلف را جمع آوری کند. هر تیم موجود در این حالت، تا ۵۰ نفر ظرفیت خواهد داشت و کاربران قادر خواهند بود با همکاری با یکدیگر، رقابت جذاب بازی را آغاز کنند. تعدادی استیکر جدید نیز در دسترس کاربران قرار گرفته که کاملا با حالت Online Party Mode مطابقت دارد. این استیکرها مخصوص ارتباط با سایر کاربران است و می‌توانید هر کدام از پیام‌های خود را از این طریق برای دیگران ارسال کنید.

بسته‌ی الحاقی Nyakuza Metro در تاریخ ۲۰ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ (۱۰ می ۲۰۱۹) به طور رسمی و با قیمت ۶٫۹۹ دلار به کاربران ارائه می‌شود. همان طور که اطلاع دارید، این بازی برای اولین بار از طریق کمپین کیک استارتر به بازی‌بازان معرفی شد و در نهایت با جمع آوری مبلغ خواسته شده، مراحل ساخت آن آغاز شد و به دست کاربران رسید. حال تمامی افرادی که در آن زمان در کمپین این بازی حضور داشته و به طور مستقیم از آن حمایت کرده‌اند، در روز انتشار این بسته‌ی الحاقی جدید، یک کد مخصوص دریافت خواهند کرد که اجازه‌ی دسترسی رایگان به این محتوا را به آن‌ها خواهد داد.

بازی A Hat in Time در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس است. کاربران شبکه‌ی استیم قادر خواهند بود این اثر را با تخفیف ۵۰ درصدی و با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید