مزایای پیش‌خرید و محتویات اضافی نسخه‌ی دیلاکس Rage 2 مشخص شدند

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

تیم سازنده‌ی بازی Rage 2 روزهای پرمشغله‌ای را پشت سر می‌گذارد. به نظر می‌رسد تیم سازنده قصد دارد از فرصت کمی که تا انتشار بازی باقی مانده است استفاده کرده و اطلاعات زیادی از این عنوان را منتشر کند. دیروز ویدئویی منتشر شد که به صورت خلاصه ما را با این عنوان تیراندازی و جهان‌باز آشنا کرد. تیم سازنده در ویدئویی که امروز از این بازی منتشر شده است، مزایای پیش‌خرید بازی Rage 2 و محتوای مربوط به نسخه‌ی دیلاکس (Deluxe) آن را به شما معرفی می‌کند.

اگر جدیدترین ساخته‌ی استودیوی اید سافتور (Id Software) را پیش‌خرید کنید، ۵ آیتم اضافی از تیم سازنده هدیه می‌گیرید. سازنده‌ی بازی Rage 2 یک ماموریت انحصاری با نام Cult of the Death God را برای آن دسته از کسانی که بازی را پیش‌خرید می‌کنند، در نظر گرفته‌ است. در کنار این ماموریت، شما یک پوسته برای خودروی Monster Truck خود و یک اسلحه با نام Settler Pistol نیز دریافت خواهید کرد.

تیم سازنده، هواداران نسخه‌ی اول سری Rage را نیز فراموش نکرده است. با پیش‌خرید نسخه‌ی دوم سری، شما زره‌ای که براساس شخصیت اصلی نسخه‌ی اول طراحی شده است را دریافت خواهید کرد. در نهایت، یک کد با نام He’s On Fire به شما داده خواهد شد. با استفاده از این کد، یک Announcer براساس گزارشگران مسابقات NBA به بازی شما اضافه می‌شود که بسیار بامزه به نظر می‌رسد.

با خرید نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس بازی نیز شما محتویات اضافی قابل توجهی دریافت خواهید کرد. اول از همه، به سلاح BFG از سری DOOM می‌رسیم. در کنار این سلاح باابهت، شما یک خودرو و یک بسته‌ی پیشرفت نیز دریافت خواهید کرد. در کنار این موارد، یک کد با نام Wasteland Wizard برای شما ارسال می‌شود که توانایی‌های جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مهم‌ترین محتوای اضافی در نظر گرفته شده برای نسخه‌ی دیلاکس بازی، بسته‌ی الحاقی Rise of the Ghosts است. این بخش داستانی جدید اواخر تابستان عرضه می‌شود. شما می‌توانید تمامی موارد ذکر شده در بالا را در جدیدترین ویدئوی منتشر شده از بازی Rage 2 در انتهای این خبر مشاهده کنید.

بازی Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۴ می ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید پیش‌نمایش این بازی به قلم مصطفی زاهدی با عنوان «لذت دیوانگی» را از طریق این لینک مطالعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید