تریلر جدید A Plague Tale: Innocence، نگاهی به گیم‌پلی این بازی می‌اندازد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

بازی A Plague Tale: Innocence، عنوانی ماجراجویی است که توسط استودیوی اسوبو (Asobo Studio) توسعه می‌یابد و شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) نیز وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد. این بازی شما را به دوران قرون وسطی در فرانسه می‌برد و داستان خواهر و برادری به نام امیسیا (Amica) و هوگو (Hugo) را روایت می‌کند. برای اینکه بیشتر با محتوای این بازی آشنا شوید، تریلرِ گیم‌پلیِ آنکات (Uncut) آن را از زیر مشاهده کنید.

همانطور که از ویدئو پیداست، این نسخه از فرانسه، تماماً درگیر بیماری طاعون است. تعداد زیادی از موش‌ها به خیابان‌هایِ شهرها هجوم آورده و با گاز گرفتن انسان‌ها، این مریضی را به آن‌ها منتقل می‌کنند. فرانسه نیز در جنگ قرار دارد؛ به همین جهت، موش‌ها تنها تهدیدی نیستند که امیسیا و هوگو با آن در این بازی روبرو خواهند بود.

در این تریلر، روش‌هایِ مختلفِ مقابله با موش‌ها و حتی، راه‌هایی که می‌توان از این حیوانات بهره برد را نیز نشان می‌دهد. همانند بتمن، موش‌ها نیز از تاریکی لذت می‌برند و از نور و آتش دوری می‌جویند. بازی‌بازان می‌توانند از این ویژگی برای پیدا کردن راه‌های جدید و نابودی نگهبانان استفاده کنند. در این تریلر، امیسیا با استفاده از یک شعله‌ آتش، موش‌ها را فراری می‌دهد و جایی دیگر، با هدایت آن‌ها، باعث نابود یک سرباز می‌شود.

امیسیا همچنین قادر خواهد بود تا بمب‌های آتش‌زا بسازد و با استفاده از آن‌ها، در طول مسیر خود، چراغ‌های نورانی درست کند تا موش‌ها از آن ناحیه دور شوند. ساخت و ساز نور، یکی از مهم‌ترین بخش‌هایِ گیم‌پلی بازی A Plague Tale: Innocence را تشکیل می‌دهد. در این بازی، شاهد گزینه‌های زیادی در بخش ساخت و ساز، به خصوص مسائل مربوط به نور و آتش خواهیم بود که بر جذابیت آن افزوده است.

خوشبختانه، برای تجربه این بازی نیازی نیست که مدت زمان زیادی را منتظر بمانید که چراکه A Plague Tale: Innocence در تاریخ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه (۱۴ می ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بزودی، هایلایت این بازی نیز منتشر خواهد شد که با تماشای آن، ۱۵ نکته که باید قبل از خرید این عنوان بدانید را خواهید فهمید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید