تائید شد؛ Dying Light 2 در E3 2019 حضور خواهد داشت

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹

استودیوی بازیسازی تک‌لند در رویداد E3 امسال حضور خواهد داشت تا چیزهای بیشتری از عنوانِ جهانِ بازِ Dying Light 2 را نشان دهد.

از بین بیشتر بازی‌هایی که در جریان رویداد E3 2018 معرفی شدند، Dying Light 2، ساخته استودیوی تک‌لند (Techland)، هنوز هم یکی از آن بازی‌هایی‌ست که چیز زیادی از آن نمی‌دانیم. خوشبختانه، با توجه به نزدیک شدن به E3 امسال، این روند تا مدتی دیگر تغییر خواهد کرد.

به تازگی به صورت رسمی تائید شده است که بازی Dying Light 2 بار دیگر به لس آنجلس بازخواهد گشت و در نمایشگاه E3 2019 حضور دارد. توییت مورد بحث که از طریق حساب کاربری رسمیِ این سری در توییتر منتشر شده، به این شرح است:

ما Dying Light 2 را به E3 خواهیم آورد. ما نمی‌توانیم بیش از این برای نشان دادن آخرین جلوه‌یِ پروژه‌یِ بسیار جاه‌طلبانه‌یِ خود به شما صبر کنیم.

هنوز مشخص نیست که باید انتظار چه چیزهایی از نمایش این بازی در نمایشگاه امسال داشته باشیم. شاید تک‌لند صحنه‌های جدیدی از گیم‌پلی این بازی را به تصویر بکشد و حتی بازه زمانی انتشار آن را نیز مشخص سازد. با در نظر گرفتن معرفی Dying Light 2 در دوره گذشته E3، گمان می‌رود که بار دیگر شاهد حضور این بازی در کنفرانس مایکروسافت خواهیم بود. به خصوص اینکه شرکت سونی برای نخستین بار، در این دوره از نمایشگاه سالانه E3 حضور نخواهد یافت.

در حال حاضر، تاریخ عرضه بازی Dying Light 2 همچنان نامشخص است اما این عنوان برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید