Mortal Kombat 11 | ندررلم میزان سلامتی هوش مصنوعی را کاهش داده است

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

بدون شک حالت Towers of Time یکی از بحث برانگیزترین بخش‌های Mortal Kombat 11 برای بازی‌بازان محسوب می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، این قسمت با داشتن برخی متغیر‌های ناعادلانه، زمان زیادی را بازی‌باز می‌گیرد. استودیوی ندررلم (NetherRealm) پیش از این در مورد رفع مشکلات مربوط به روند پیشرفت و سختی این حالت صحبت کرده بود. حال شاهد به‌روزرسانی جدید بازی هستیم که برروی سرور‌های آن اعمال شده است.

پس از جدیدترین قسمت Kommunity Kast، ندررلم در انجمن ردیت اعلام کرد:

با استفاده از یک به‌روزرسان برای سرور، ما حداکثر میزان سلامتی هوش مصنوعی را کاهش را داده و تعداد تکرار و Cooldown‌های بسیاری از متغیر‌ها را نیز متعادل کرده‌ایم. علاوه بر این، تعداد زیادی از متغیر‌هایی که قابل دفاع کردن را نداشتند نیز حالا قابل دفاع هستند.

همچنین توسعه دهندگان قبول دارند که میزان پرخاشگری هوش مصنوعی نیز « خیلی زیاد» بود. با این‌که برخی از چالش‌ها در Towers of Time باقی خواهند ماند، اما توسعه دهندگان قصد نداشتند تا همه چیز به این صورت باشد.

از طرفی دیگر، تیم توسعه دهنده در حال کار برروی یک بهینه ساز برای افزایش پاداش بازی است. علاوه بر این، ندررلم قصد دارد تا در این بهینه ساز، مقادیر برخی از متغیر‌هایی که امکان تغییر آن‌ها در این به‌روزرسان وجود نداشت را نیز بهبود دهد.

این استودیو در مورد تاریخ انتشار این بهینه ساز بازی اعلام کرد:

ما می‌خواهیم این بهینه ساز را این هفته منتشر کنیم. در غیر این صورت، حداکثر تا اوایل هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد.

پس از این موضوع، ندررلم در مورد فروشگاه درون بازی توضیح داد:

ما می‌خواهیم تاکید کنیم که هیچکدام از واحد‌های پولی درون بازی (Hearts، Souls و Koins) برای فروش نیستند. همچنین شما نمی‌توانید Konsumable یا Augment‌ها را نیز بخرید. در واقع امکان خرید هر چیزی که برروی گیم‌پلی تاثیر بگذارد ممکن نیست. تنها موارد تزئینی (مثل Easy Fatalitiy‌ها) و Time Krystal‌ها در فروشگاه قابل خرید هستند.

همچنین باید اعلام کنیم که به خاطر قدردانی از بازی‌بازان و اثبات این موضوع که ندررلم ارزش بالایی برای طرفداران خود قائل است، این استودیو قصد دارد تا یک باندل پول درون بازی را به صورت رایگان ارائه دهد. لازم به ذکر است که محتویات باندل مذکور شامل ۵۰۰/۰۰۰Koin ،۵۰۰ Heart ،۱۰۰۰ Soul Token و ۱۰۰۰ عدد Time Krystal می‌شوند.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم پیش نمایش نوشته شده توسط آقای آریا مقدم با نام «سمفونی استخوان‌های شکسته» را مطالعه کنید. علاوه بر این، و‌ب‌سایت گیمفا مدتی پیش مقاله‌ای را با موضوع ۵ شخصیت فراموش شده که می‌خواهیم در بازی حاضر باشند، منتشر کرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این‌جا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید