ظاهراً بازی Bayonetta 3 تا سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه نخواهد شد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

اخیراً شرکت نینتندو به صورت رسمی اعلام کرده است که دو بازی Animal Crossing جدید و Luigi’s Mansion 3 همین امسال برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد. در خصوص عنوان Bayonetta 3، نینتندو هنوز می‌گوید که تاریخ انتشار این بازی نامشخص است و اینطور که پیداست، این بازی موردانتظار امسال عرضه نخواهد شد. همانطور که خیلی‌هایِ شما می‌دانید، دنباله بازی Bayonetta 2 در جریان رویداد The Game Awards 2017 معرفی شد. پس از رونماییِ بازی، دیگر نینتندو درباره این عنوان صحبت نکرد و همانطور که انتظار می‌رفت، امسال هم خبری از آن نخواهد بود.

البته، نینتندو هنوز رسماً تائید نکرده است که بازی Bayonetta 3 امسال برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد. بنابراین، این احتمال وجود دارد که حتی امسال، شاهد انتشار این بازی باشیم. اما در حال حاضر، تحقق چنین چیزی دور از ذهن است. به همین جهت، به نظر می‌رسد که حداقل تا سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد عرضه این بازی نخواهیم بود. امیدواریم که در جریان رویداد E3 2019، شاهد انتشار ویدئو و یا اطلاعات جدیدی از این بازی باشیم.

سال گذشته، آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba) از استودیوی پلاتینوم گیمز (PlatinumGames)، از این بازی به عنوان نقطه عطفی در این سری یاد کرد که فرصت تجربه چیزهای جدیدی را به آن‌ها می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، می‌توانید از این نشانی استفاده کنید.

بازی Bayonetta 3 به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در دست ساخت و توسعه قرار دارد و همانطور که پیشتر اشاره شد، هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای آن اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید