گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ برگزاری مراسم BlizzCon 2019 اعلام شد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

بالاخره استودیوی بلیزارد (Blizzard) تاریخ و قیمت بلیط‌های مراسم BlizzCon را به صورت رسمی اعلام کرد.

به نظر می‌رسد که مراسم BlizzCon در سال جاری در تاریخ ۱۰ و ۱۱ آبان ماه مصادف با اول و دوم نوامبر برگزار می‌شود. همانند گذشته، این مراسم در کالیفرنیا برگزار شده و میزبان مسابقات مختلف، سازندگان بزرگ و دیگر رویدادهای جذاب است. طبق اخبار منتشر شده این مراسم بخش وسیع‌تری از تالار مربوطه را نسبت به سال‌های پیش به خود اختصاص خواهد داد.

سال گذشته، مراسم BlizzCon تقریبا یک ناامیدی کامل محسوب می‌شد؛ چرا که هیچ بازی قابل توجهی در آن معرفی نشد در حالی که همه تصور می‌کردند که عناوینی همچون Diablo 4 قرار است در این مراسم معرفی شوند. به جای بازی Diablo 4، شاهد معرفی یک نسخه از این سری برای گوشی‌های هوشمند بودیم که با نظر مخالف بازی‌بازان روبرو شد.

با تمام این اوصاف، امیدواریم که در BlizzCon 2019 شاهد برنامه‌هایی جذاب‌تر و زیباتر از طرف سازندگان باشیم. شاید بالاخره معرفی بازی Diablo 4 را در این مراسم نظاره کنیم که می‌تواند برای بسیاری از بازی‌بازان هیجان‌انگیز باشد.

بلیط‌های این مراسم با سه قیمت ۲۲۹، ۵۵۰ و ۷۵۰ دلار برای فروش در دسترس عموم قرار خواهند گرفت. طبیعی است که با خرید بلیط گران‌تر، مزایای بیشتری شامل حال شما خواهد شد. شما می‌توانید بلیط‌های این مراسم را در دو بازه‌ی زمانی که از ۱۴ و ۱۸ اردیبهشت آغاز می‌شوند، خریداری کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید