به‌روزرسانی جدیدی برای Starlink: Battle For Atlas منتشر خواهد شد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) به تازگی اعلام کرد که قرار است یک به‌روزرسانی بزرگ از بازی Starlink: Battle For Atlas برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار گیرد. همچنین تاریخ دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسانی مشخص شده است که در ادامه می‌توانید با جزئیات بیشتر آن آشنا شوید.

Starlink: Battle For Atlas از سری عناوین جذاب و پرطرفدار یوبی‌سافت است که در گذشته برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و به محبوبیت نسبتا زیادی هم دست یافت. با این همه، آمار فروش این عنوان برای سازندگان رضایت‌بخش نبوده است و به همین دلیل آن‌ها قصد انتشار آن برروی رایانه‌های شخصی را دارند. این بازی ماه آینده برای پلتفرم ذکر شده منتشر خواهد شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید.

به تازگی مطلع شدیم که در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۳۰ آپریل ۲۰۱۹ میلادی) به‌روزرسانی جدیدی با ویژگی‌های جالب برای Starlink: Battle For Atlas عرضه خواهد شد. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی تحت عنوان The Crimson Moon، حالت‌های جدیدی از جمله مسابقه و مبارزه و چند مرحله‌ی جذاب به بازی اعمال خواهد شد. اگر از طرفداران این بازی هستید، به‌روزرسانی جدید را هرگز از دست ندهید. در پایان می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید