تاریخ انتشار بازی Layers of Fear 2 مشخص شد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

بلوبر تیم (Bloober Team)، سازنده‌ی بازی جذاب Layers of Fear 2 در جدیدترین خبر خود اطلاعات خوبی را به دست بازی‌بازان رساند. این بازی ماه آینده در دسترس قرار خواهد گرفت و طرفداران نسخه‌ی اول فقط باید کمی برای تجربه‌ی دومین نسخه صبور باشند. در ادامه می‌توانید جزئیات منتشر شده در خصوص این بازی را مشاهده کنید.

Layers of Fear 2 از سری عناوین اول شخص و ترسناک است که داستان یک کشتی عجیب و پرماجرا را روایت می‌کند. شما در نقش شخصیت بازی به نام Jimmy باید در کشتی به کشف رمز و رازهای مختلف پرداخته و جان سالم به در ببرید. که این بازی سال گذشته معرفی شد که اطلاعات مربوط به این خبر به همراه تریلری از آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. اگر از طرفداران عناوین ترسناک هستید، Layers of Fear 2 را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی گان مدیا (Gun Media) وظیفه‌ی انتشار این عنوان را برعهده دارد.

به تازگی خبری در خصوص تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد بازی Layers of Fear 2 منتشر شده که می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد. این عنوان در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۸ (۲۸ می ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. اگر هنوز هم با این بازی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئویی از آن را در این صفحه تماشا کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید