کارگردان Mortal Kombat، پروژه جدید راک‌استدی را یک «شاهکار» خواند

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱

نزدیک به چهار سال از زمانی که استودیوی راک‌استدی بازی Batman: Arkham Knight را عرضه کرد، می‌گذرد و بیش از ۳۰ ماه نیز از انتشار Batman: Arkham VR گذشته است. با این وجود، در حال حاضر این استودیو اصلاً از کاری که در حال انجامش هست، صحبت نمی‌کند. به تازگی، اد بون (Ed Boon)، کارگردان سری Mortal Kombat، در خصوص این استودیو صحبت کرده و پروژه‌ی پیشِ رویِ آن‌ها را «شاهکارِ بعدی» راک‌استدی نامیده است.

به طور مشخص‌تر، اوایل این هفته، کارگردان و هم‌بنیان‌گذار استودیوی راک‌استدی، یعنی سفتون هیل (Sefton Hill)، در شبکه اجتماعی توییتر، موفقیت بازی Mortal Kombat 11 را به استودیوی ندررلم (NetherRealm Studios) و اد بون تبریک گفت. هیل نوشت:

به تیم ندررلم و دوست خوبم اد بون، بابت زحمتی که برای Mortal Kombat 11 کشیده‌اند، بسیار تبریک می‌گویم.

بون نیز در پاسخ به او گفت:

ما از سفتون قدردانی می‌کنیم و نمی‌توانیم برای معرفی شاهکار بعدی راک‌استدی گیمز صبر کنیم!

ــ اد بون (@noobde) 24 آوریل ۲۰۱۹

همانطور که انتظار می‌رفت، شاهکار خواندن این بازی معرفی نشده توسط اد بون، باعث هیجان‌زده شدن طرفداران استودیوی راک‌استدی شده است. هرچند شاید تعریف بون از این پروژه، بر اساس دیگر بازی‌های شاهکار عرضه شده توسط این استودیو باشد و خود او هیچ شناختی از ماهیت این پروژه نداشته باشد. از سوی دیگر، این احتمال نیز می‌رود که از آنجایی که بون و سفتون دوستان خوبی برای هم هستند، شاید کارگردان Mortal Kombat اطلاعاتی از پروژه در دست ساخت راک‌استدی دارد که از آن با عنوان «شاهکار» یاد می‌کند.

اوایل همین هفته، گزارشی منتشر شد که در آن گفته شود بود که پروژه جدید راک‌استدی بازی Outlaws خواهد بود که در جهان کامیک‌های DC جریان دارد و قرار است روز جمعه همین هفته معرفی گردد. در این لحظه، سخت است که این شایعات که تعدادشان بسیار نیز هست را جدی بگیریم. به همین جهت، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه جدید و موردانتظار این استودیو، پیگیر سایت گیمفا و خبرهایش باشید.

جدیدترین ساخته اد بون و استودیوی ندررلم، یعنی بازی Mortal Kombat 11 نیز همین هفته منتشر گردید که با واکنش مثبت منتقدان و بازی‌بازان نیز روبرو شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، پیشنهاد می‌کنیم نقدوبررسی منتشر شده از آن، تحت عنوان «و خون جاری خواهد شد… | نقد و بررسی بازی Mortal Kombat 11» را از این نشانی بخوانید. سعید آقابابایی، منتقد این بازی در نقد آن می‌گوید:

Mortal Kombat 11 با انواع و اقسام مدها و حالت های تک نفره و چند نفره و آفلاین و آنلاین و شخصی سازی و داستان و… بهترین احترام را به مخاطبینش می گذارد و یک بازی مبارزه ای که از هر جهت فوق العاده است را به آنها تحویل می دهد که تا مدتها سرگرمشان کند و برایشان جذابیت داشته باشد. اگر ذره ای به ترکیب فایتینگ و خشونت علاقه دارید، Mortal Kombat 11 بهترین و پرررروووترین ترکیبی است که می توانید بزنید بر بدن!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید