EA : فعلا خبری از ساخت Medal of Honor جدید نیست

۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۲

ظاهرا عملکرد ضعیف Medal of Honor Warfighter در هر دو زمینه تجاری و منتقدان تبعات سنگینی را برای این فرنچاینز در پی داشته است  ، زیرا Peter Moor  معاون ارشد Electronic Arts در این مورد اعلام کرده است که این شرکت فعلا فرنچاینز Medal of Honor را به دلیل عملکرد ضعیف قسمت گذشته به متوقف کرده است.

Peter Moor در گفتگویی که با سرمایه گذاران شرکت ea داشته اعلام کرده است :

ما با دو چالش جدی برای این بازی مواجه بودیم : Medal of Honor Warfighter در هر دو بخش تجاری و انتقادی ضعیف عمل کرد و کاهش اقتصادی را برایمان به همراه داشت. البته آخرین عنوان ساخته شده Medal of Honor در کل بازی شایسته و قوی بود اما تمرکز بیش از حد بر روی مبارزات واقع گرایانه برای مصرف کنندگان بازتاب خوبی نداشت.

منتقدان برای نمره دادن به این بازی به حالت دو قطبی درآمده بودند ، به گونه ای که بعضی از نمرات صادقانه و خوب بود و بعضی دیگر هم پایین تر از آنی بود که سزاوار Warfighter باشد. به هر حال نمرات اصلی بازی کاملا واضح نیست ، اما با چنین عملکردی ما مطمئن نیستیم که بتوانیم قسمت جدیدی از Medal of Honor را بسازیم.

آیا این به این معنی است که این فرنچاینز به پایان راه خود رسیده است ؟ به هر حال EA برای ساخت قسمت بعدی Medal of Honor شک و تردیدهایی دارد.

Medal of Honor: Warfighter در سال گذشته عرضه شد و نتوانست از هر دو جهت انتقادی و تجاری موفق عمل کند.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید