مزایای پیش‌خرید بازی Remnant: From the Ashes مشخص شد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

شرکت پرفکت ورد اینترتینمنت (Perfect World Entertainment) امروز از مزایای پیش‌خرید بازی Remnant: From the Ashes برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ وایکس‌باکس وان رونمایی کرده است.

ماه گذشته، شرکت پرفکت ورد اینترتینمنت از بازی جدید خود که با همکاری سازنده‌ی بازی Darksiders 3 یعنی استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games) ساخته می‌شود، رونمایی کرد. این بازی تیراندازی که در سبک بقا و با تمرکز برروی کار تیمی ساخته می‌شود Remnant: From the Ashes نام داشته و در تاریخ سه شنبه ۲۹ مرداد ماه (۲۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این شرکت امروز از مزایای پیش‌خرید بازی برروی پلتفرم‌ها مختلف رونمایی کرده است. شما با پیش‌خرید این بازی در کنار دریافت تعدادی آیتم انحصاری، زودتر از دیگران به بازی دسترسی پیدا خواهید کرد. اگرچه تاریخ دقیق دسترسی زودهنگام کاربران به بازی مشخص نشده است ولی طبیعی است که این اتفاق باید پیش از انتشار بازی رخ دهد. با پیش‌خرید این بازی شما این فرصت را خواهید داشت تا زودتر از دیگران مبارزه با دشمنان این عنوان را تجربه کنید.

اگرچه دسترسی زودهنگام به بازی احتمالا مهم‌ترین مزیت پیش‌خرید بازی برای بسیاری از کاربران است ولی شما در کنار این موضوع، آیتم‌های دیگری را نیز دریافت خواهید کرد. با پیش‌خرید این بازی شما یک بسته‌ی Survival Pack شامل مواد اولیه‌ی مورد نیاز برای ساخت سلاح‌ها، یک بسته‌ی سلامتی (Medical Pack) و یک بسته‌ی ارتقای سطح دریافت خواهید کرد. در کنار این موارد ۳ مجموعه زره The Doomsayer Ex-Cultist Armor، The Gladiator Scrapper Armor و The Nightstalker Hunter Armor به شما داده خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید