شرکت نینتندو برنامه‌ای برای معرفی نسخه‌ی ارزان‌تر نینتندو سوییچ در E3 امسال ندارد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

اخیرا شایعه‌های متعددی درباره‌ی احتمال معرفی و انتشار یک نسخه‌ی کوچک‌تر و ارزان‌تر از کنسول نینتندو سوییچ مطرح شده بود. بسیاری از گزارش‌های منتشر شده بیان کرده بودند که تا پایان سال جاری و یا حتی تابستان امسال این کنسول به بازار عرضه می‌شود. با این حال، به نظر می‌رسد هیچ یک از این شایعه‌ها صحت نداشته‌اند و حداقل در سال جاری میلادی، قرار نیست شاهد معرفی و انتشار یک نسخه‌ی جدید از کنسول هیبریدی شرکت نینتندو باشیم.

مدیر شرکت نینتندو، آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، بیان کرده‌اند که اگرچه شرکت نینتندو برروی سخت‌افزار جدیدی کار می‌کند (ایشان به این نکته اشاره کرده‌اند که این شرکت همیشه در حال توسعه‌ی سخت‌افزارهای جدید بوده است) ولی قرار نیست در مراسم‌های امسال مانند E3 شاهد معرفی یک نسخه‌ی جدید از کنسول نینتندو سوییچ باشیم.

به عنوان یک قانون کلی باید بدانید که ما همیشه برروی توسعه‌ی سخت‌افزارهای جدید کار می‌کنیم و این سخت‌افزارها را زمانی معرفی می‌کنیم که بتوانیم آن‌ها را در بازار بفروشیم. ما در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای معرفی یک سخت‌افزار جدید در جریان نمایشگاه E3 در ماه ژوئن نداریم.

شرکت نینتندو در جدیدترین گزارش مالی خود تایید کرده که بیش از ۳۴ میلیون نسخه از کنسول نینتندو سوییچ به بازار عرضه شده است. براساس جدیدترین گزارش منتشر شده از سوی گروه NPD، کنسول نینتندو سوییچ همچنان پرفروش‌ترین کنسول در کشور آمریکا بوده است. با این حال، شرکت نینتندو بیان کرده است که با وجود کاهش پیش‌بینی فروش کنسول در سه ماهه‌ی مالی جاری از ۲۰ میلیون دستگاه به ۱۷ میلیون دستگاه، آن‌ها همچنان نتوانسته‌اند به این آمار در زمینه‌ی فروش دست پیدا کنند. معرفی و عرضه‌ی یک نسخه‌ی ارزان‌تر از کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ به طور حتم می‌تواند به فروش این کنسول کمک کند ولی به نظر می‌رسد شرکت نینتندو در حال حاضر چنین برنامه‌ای ندارد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید