Mortal Kombat 11 موفق‌ترین بازی مجموعه از نظر فروش در زمان عرضه است

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

با این‌که تنها دو روز از زمان انتشار بازی Mortal Kombat 11 گذشته، اما ظاهراً جدیدترین ساخته‌ی ندررلم (NetherRealm) افتتاحیه‌ی بسیار قدرتمندی را تجربه کرده است. به گزارش مدیر سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر، Mortal Kombat 11 بهترین عملکرد کل سری را از نظر فروش در زمان عرضه داشته است.

آقای دیوید هداد (David Haddad) در طی پنلی در رویداد ۲۰۱۹ GamesBeat Summit به این دستاورد تحسین برانگیز اشاره کرد. نکته‌ی جالب این است که  این خبر دقیقاً یک روز پس از عرضه‌ی بازی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. این یک موفقیت بزرگ برای استودیوی ندررلم و مخصوصاً خالق مجموعه یعنی آقای اد بون (Ed Boon) محسوب می‌شود؛ کسی که ۲۷ سال همراه این سری بوده و برروی تک تک نسخه‌های آن کار کرده است.

آقای هداد اعلام کرد:

من واقعاً به تیم توسعه دهنده و کارهایی که انجام داده‌ و نوآوری‌هایی که به [Mortal Kombat] آوردند، افتخار می‌کنم.

آقای هداد در مورد آمار فروش بازی توضیحی ارائه نداد، اما با این حال وی اضافه کرد که در منطقه‌ی آمریکا، Mortal Kombat 11 بزرگترین عملکرد را از نظر فروش در تمام بازی‌های تاریخ شرکت برادران وارنر داشته است. همان‌طور که می‌دانید، هنوز کار ندررلم به پایان نرسیده و این استودیو قرار است تا شخصیت‌های جدیدی را به Mortal Kombat 11 اضافه کند. در پایان آقای هداد اعلام کرد که تیم توسعه دهنده برای «سال‌ها محتویات جدید» برنامه ریزی کرده‌ است.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای سعید آقابابایی که به تازگی منتشر شده است را مطالعه کنید. علاوه بر این، و‌ب‌سایت گیمفا مدتی پیش مقاله‌ای را با موضوع ۵ شخصیت فراموش شده که می‌خواهیم در بازی حاضر باشند، منتشر کرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این‌جا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید