اطلاعات و تریلر جدیدی از Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 منتشر شد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

اگر شما نیز همچون بسیاری از بازی‌بازان، برای تجربه‌ی عنوان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 هیجان زده هستید بهتر است تریلری جدیدی را که به تازگی از آن منتشر شده است مشاهده نمایید و با گروه‌های خون‌آشامی این بازی بیشتر آشنا شوید.

ماه پیش بود که بالاخره استودیوی پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) تصمیم گرفت تا از دومین نسخه از سری Vampire: The Masquerade – Bloodline رونمایی کند و از آن موقع کاربران زیادی منتظر انتشار اخبار و اطلاعات بیشتری از این بازی بوده‌اند. اما حال این استودیو از اولین خاندان خون‌آشامی که در ابتدای بازی در دسترس خواهد بود پرده برداری کرده است.

قبیله یا خاندان Thinblood متشکل از گروهی از خون‌آشام‌هاست که همیشه زیر سایه‌ی خاندان‌های بزرگتر خون‌آشامی بوده‌اند و به مراتب قدرت کمتری نسبت به آن‌ها دارند. اما حال با افتادن قدرت در دستان گروه Camarilla، این گروه پایین رتبه از خون‌آشام‌ها توانایی دسترسی به امکانات و مقام‌های بالاتر را بدست آورده‌اند. حال آن‌ها باید تلاش کنند و احترام بیشتری را از سوی دیگر گروه‌ها دریافت کنند و به رتبه‌ی گروهی همچون Full-blood برسند.

لازم به ذکر است که استودیوی پارادوکس اینتراکتیو از امکان پیوستن به یکی از پنج خاندان گروه‌ Full-blood نیز صحبت کرده است. در ابتدای شروع بازی اما بازی‌بازان باید یکی از سه گروه خاندان Thinblood را انتخاب کنند که در ادامه بیشتر با ویژگی‌های آن‌ها آشنا خواهیم شد.

  • قدرت‌های Chiropteran:

وابستگی بسیار به خفاش‌ها از ویژگی‌های اصلی این شاخه از قدرت‌هاست. دارندگان این قدرت‌ها با فراخواندن دسته‌های بزرگی از خفاش‌ها می‌توانند به پرواز درآیند. نخستین توانایی خون‌آشام‌هایی که از این قدرت‌ها استفاده می‌کنند Glide است، که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به آرامی در هوا شناور شوند و با استفاده از آن به شخصیت‌های دیگر حمله کنند. اما دیگر توانایی مربوط به این قدرت‌ها Bat Swarm است که توانایی فراخواندن دسته‌های خفاش را به آن‌ها می‌دهد و حتی می‌توانند آن‌ها را به سمت دیگر شخصیت‌ها حمله ور کنند. البته شایان ذکر است که قدرت دوم این گروه قابلیت ارتقا سازی نیز دارد که با این کار خفاش‌های بیشتری فراخوانده می‌شوند.

  • قدرت‌های Mentalism:

استفاده از توانایی‌های تلکینزیس (توانایی‌های ذهنی که باعث می‌شود فرد بدون ارتباط مستقیم فیزیکی بر دیگر اجسام تاثیر بگذارید) ویژگی بارز خون‌آشام‌هایی‌ است که از این دسته از قدرت‌ها بهره می‌برند. قابلیت ابتدایی آن‌ها Pull نام دارد که با استفاده از آن می‌توانند اجسام غیرزنده همچون اسلحه‌های دیگران را تکان دهند. اما دیگر قابلیت آن‌ها Levitate نام دارد که توانایی تکان دادن اشخاص زنده را به شخص می‌دهد و حتی با ارتقا دادن آن می‌توانند افراد بیشتری را همزمان تکان داده و کنترل کنند.

  • قدرت‌های Nebulation:

خون‌آشام‌هایی که از این دسته از قدرت‌ها بهره می‌جویند، توانایی کنترل هوای مه‌آلود را خواهند داشت. زیرشاخه‌ی نخستین این قدرت‌ها Mist Shroud نام دارد که به بازی‌باز توانایی ایجاد یک هاله‌ی مه را می‌دهد و یا حتی به‌ صورت کامل در آن محود شود تا با استفاده از آن می‌تواند در محیط پیشروی کند. دومین توانایی مربوط به این قدرت‌ها نیز Envelop است که با خلق هاله‌ی مه اطراف یک هدف تعیین شده، باعث خفه شدن و آسیب رساندن به او می‌شود.

در انتها مسئولین استودیوی پارادوکس اینتراکتیو اشاره کردند که در آینده از قدرت‌های گروه Full-blood نیز رونمایی خواهد کرد و اطلاعات بیشتری را از توانایی‌های آن‌ها منتشر خواهد کرد. عنوان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در سال ۲۰۲۰ و برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین پیشنهاد می‌کنم تا مصاحبه‌ی جدید سازندگان این بازی را از اینجا مطالعه نمایید تا بیشتر با ویژگی‌های آن آشنا شوید. در ادامه نیز تریلری برای معرفی گروه Thinblood فراهم شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید