اولین بسته گسترش‌دهنده‌ بازی Trials Rising منتشر شد

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

سازندگان بازی جذاب Trials Rising امروز اعلام کردند که اولین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی این عنوان در اختیار بازی‌بازان و طرفداران قرار گرفته است که ویژگی‌های جالب و زیادی را به بازی اعمال می‌کند. در ادامه با این بسته بیشتر آشنا خواهیم شد.

Trials Rising از سری عناوین مهیج به سبک موتور سواری است که سال گذشته معرفی شد و سپس شاهد انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ بودیم. این عنوان با حالت‌های مختلفی که دارد رضایت بازی‌بازان و طرفداران این سبک را جلب و آن‌ها را ساعت‌ها سرگرم می‌کند. اگر شما نیز از دوست‌داران رقابت‌های موتور سواری هستید، Trials Rising را هرگز از دست ندهید.

ماه گذشته یک به‌روزرسانی برای این بازی عرضه شد که هدف اصلی سازندگان از انتشار آن، رفع مشکلات مختلف بود. از طریق این صفحه می‌توانید به جزئیات بیشتری در این خصوص پی ببرید. حال به نقل از سازندگان، نخستین بسته‌ی گسترش‌دهنده نیز برای این عنوان در دسترس قرار گرفته است که از ویژگی‌های آن می‌توان به ۲۰ موسیقی جذاب، تم فوتبالی، ۲ حالت و نقشه‌های جدید اشاره کرد. به این ترتیب با وجود این بسته تحت عنوان Sixty Six، تجربه‌ی استفاده از بازی بسیار هیجان‌انگیزتر از قبل خواهد شد.

در پایان می‌توانید نقدها و نمرات بازی Trials Rising را در این صفحه مشاهده کنید. اگر هنوز هم با این عنوان آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید