Assassin’s Creed Odyssey | توانایی‌های جدید بسته‌ی الحاقی The Fate of Atlantis معرفی شدند

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

اولین قسمت از بسته‌ی الحاقی جدید بازی Assassin’s Creed Odyssey با نام The Fate of Atlantis: Field of Elysium of امروز در دسترس کاربران قرار گرفته است. این به‌روزرسان شما را به اعماق اقیانوس برده و این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید با اولین تمدن بشری یعنی Isuها روبه‌رو شوید.

البته دسترسی به شکل عادی به محتوای این بسته‌ی الحاقی کمی دشوار و وقت‌گیر خواهد بود. شما باید داستان بازی را به شکل عادی پیش برده و در نهایت با کامل کردن ماموریت Hair of Memories از داستان Lost Story of Greece به این بسته‌ی الحاقی دسترسی پیدا کنید. خوشبختانه شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) راه کوتاه‌تری را برای شما در نظر گرفته است. شما می‌توانید با انتخاب بخش New Game مستقیما به سراغ این بسته‌ی الحاقی بروید. شخصیت جدید شما در سطح ۵۲ بوده و ۳ مجموعه آیتم از کلاس Legendary نیز به شما داده خواهد شد.

با ورود به شهر افسانه‌ای آتلانتیس، توانایی‌های جدیدی نیز به شما داده می‌شود تا بتوانید به مبارزه با دشمنان مرموز این بسته‌ی الحاقی جدید بروید. این ۴ توانایی در حقیقت حالت تقویت شده‌ی توانایی‌های قبلی شما خواهد بود. برای دسترسی به آن‌ها باید منطقه‌ی Field of Elysium را جست و جو کرده و چهار Keeper of Insight را پیدا کنید. جزییات این ۴ توانایی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

  • توانایی Ares Madness (این توانایی جایگزین توانایی Battlecry of Ares خواهد شد): توانایی Ares Madness به شما اجازه می‌دهد نمونه‌ی سالم نیزه‌ی لیونایدس (Spear of Leaonidas) را احضار کنید. در زمان در دست داشتن این نیزه شما ۳۵ درصد آسیب نوع Assassin به دشمنان وارد کرده و تحت هیچ شرایطی کشته نمی‌شوید. این توانایی ۱۰ ثانیه طول می‌کشد.
  • توانایی Might of Artemis (این توانایی نسخه‌ی بهبود یافته‌ی توانایی Rain of Destruction است): این توانایی به شما اجازه می‌دهد اطراف خود را برای ۵ ثانیه توسط بارانی از تیرها احاطه کنید. در این مدت شما به دشمنان ۴۵۰ درصد آسیب از نوع Hunter وارد کرده و آن‌ها را گیج (Stun) خواهید کرد.
  • توانایی Kronos Time Warp (این توانایی نسخه‌ی بهبود یافته‌ی توانایی Slow Time است): مدت زمان این توانایی در مقایسه با نسخه‌ی اصلی از ۱۰ ثانیه به ۵ ثانیه کاهش یافته است ولی در مقابل شما می‌توانید با شلیک تیر به سر دشمنان این مدت را به میزان ۲٫۵ ثانیه افزایش دهید. شلیک تیر به سر دشمنان به میزان ۱۲۵ درصد آسیب از نوع Hunter به آن‌ها وارد می‌کند. شما می‌توانید مدت زمان این توانایی را ۵ بار افزایش دهید یعنی در مجموع برای ۱۷٫۵ ثانیه زمان آهسته خواهد شد.
  • توانایی Ares Bull Charge (این توانایی جایگزین توانایی Bull Charge خواهد شد): به جای این که خودتان به سمت دشمن حمله کنید، با استفاده از این توانایی شبح یک گاو ظاهر شده و این کار را برای شما انجام می‌دهد. استفاده از این توانایی دشمنان را به عقب پرت کرده و ۴۰۰ درصد آسیب از نوع Warrior به آن‌ها وارد می‌کند.

نه تنها برای فعال کردن این توانایی‌های جدید نیازی به Skill Point نیست بلکه امکان غیرفعال کردن آن‌ها نیز وجود خواهد داشت. Field of Elysium اولین قسمت از بسته‌ی الحاقی The Fate of Atlantis است که شما را به سفری اسرارآمیز در اعماق دریا خواهد برد. این بسته‌ی الحاقی ۳ بخش دارد که تاریخ انتشار و جزییات قسمت‌های دوم و سوم آن هنوز مشخص نشده است.

بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. تماشای نقد و بررسی ویدئوی این بازی به طور حتم برای هواداران خالی از لطف نخواهد بود. اگر قصد خرید این بازی را دارید، تماشای هایلایت و تحلیل فنی اختصاصی گیمفا از این بازی می‌تواند شما را در این امر یاری کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید