عنوان World War Z یک میلیون نسخه فروخت

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

همانطور که اطلاع دارید تقریبا هفته گذشته عنوان World War Z منتشر شد و درپی آن توانست آمار فروش بسیار جالبی را برای خود و شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) ثبت نماید. براساس آمارهای منتشر شده بازی World War Z توانسته یک میلیون نسخه را در بازه‌ی زمانی یک هفته‌ به‌فروش برساند. یکی از دلایل چنین آمار فروشی را می‌توان بخش چندنفره‌ی تحت شبکه نبرد با زامبی‌ها دانست. این بخش نسبت به سایر بخش‌های بازی محبوبیت بسیار زیادی دارد.

متیو کارچ (Matthew Karch) مدیرعامل استودیوی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) اعتقاد دارد که این عنوان در خارج از آمریکا هم آمار فروش خوبی را داراست. وی در حالی این مطلب را اعلام کرد که براساس گزارش‌های اعلام شده نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عنوان مذکور که به‌طور انحصاری فقط در فروشگاه اپیک گیمز موجود است، خیلی فروش تاثیر گذاری ندارد. درهرصورت بازی مذکور توانسته به رکورد ۷۰۰۰۰ کاربر مشترک که بازی را در تمام پلتفرم‌ها تجربه می‌کنند ضربه بزند.

کارچ در ادامه گفت:

World War Z همچنان فروش خوب و قدرتمندی در اروپا و آمریکا دارد.

ما ۷۰۰۰۰ کاربر را داریم که در تمام پلتفرم‌ها این بازی راتجربه می‌کنند. آماری که ما را شگفت‌زده می‌کند فروش این عنوان در کشورهایی خارج از آمریکاست. براساس بررسی‌های ما فقط یک چهارم نسخه‌های World War Z در آمریکا به فروش رسیده‌اند.

این بازی هفته گذشته برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر گردید. اگر قصد تهیه این عنوان را دارید پیشنهاد می‌کنیم اینجا را کلیک کنید تا از سایر جزئیات این بازی مطلع شوید. همچنین می‌توانید آمار دقیق فروش و جایگاه این بازی در لیست فروش هفتگی بریتانیا را در اینجا مشاهده کنید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با World War Z چیست؟ به‌نظر شما دلیل این آمار فروش چه می‌تواند باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید