شایعه: بازی جدید راک‌استدی تحت عنوان Outlaws بزودی معرفی خواهد شد

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

راک‌استدی و برادران وارنر مونترال، دو شرکتی که در ساخت سری بازی‌های Batman Arkham همکاری موفقی با یکدیگر داشتند، به ترتیب پس از عرضه بازی‌های Batman: Arkham Knight و Arkham Origins در سکوت خبری فرو رفتند. شایعات و حدس و گمان‌های بسیاری در خصوص پروژه جدید استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) مطرح شده و تنها می‌دانیم که این بازی، Superman نیست. اما به نظر می‌رسد که تا پایان همین هفته، بالاخره از جدیدترین ساخته راک‌استدی آگاه خواهیم شد.

بر اساس گزارش منتشر شده در ۴chan، به تازگی تصویری تبلیغاتی از یک بازی با نام Outlaws لو رفته است که به معرفی این عنوان در روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه (۲۶ آوریل ۲۰۱۹) اشاره دارد. این تصویر تبلیغاتی را می‌توانید از زیر ببینید که حاوی علامت‌های تجاری دی‌سی کامیکس (DC Comics) و اپیک گیمز (Epic Games) است. از آنجایی که برند اپیک گیمز به عنوان یکی از علامت‌های تجاری این بازی در نظر گرفته شده است، می‌توان اینطور تصور کرد که این بازی با استفاده از موتور بازیسازی آنریل انجین (Unreal Engine) توسعه می‌یابد. هرچند نمی‌توان با قطعیت در این باره صحبت کرد.

مطمئناً با دیدن این تصویر، یاد سبک بصری سری بازی‌های Arkham افتاده‌اید که ساختمان‌های تجاری وین (Wayne) نیز در آن هویداست. در این شایعه آمده است که بازی Outlaws از سبک سرویس زنده و Co-Op بازی Destiny الهام گرفته و شامل قهرمانان و شخصیت‌های شرورِ دنیای دی‌سی است.

از آنجایی که این شایعه از طریق وب‌سایت ۴chan منتشر شده، نباید آن را جدی گرفت. با این حال، مدت‌هاست که منتظر معرفی پروژه جدید استودیوی محبوب راک‌استدی هستیم و دیر یا زود، شاهد رونمایی این بازی خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید