به‌روزرسان ۱٫۱٫۰ بازی Anthem امروز منتشر می‌شود

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

ماه آوریل روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد و استودیوی بایوور (BioWare) از این فرصت استفاده کرده و اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان این ماه بازی Anthem را با هواداران به اشتراک گذاشته است. آقای اندرو جانسون (Andrew Jahnson)، مدیر روابط عمومی این استودیو، با انتشار پیامی در حساب توییتر خود اعلام کرده است که به‌روزرسان ۱٫۱٫۰ بازی Anthem امروز منتشر شده و قلعه‌ی جدید Sunken را به بازی اضافه خواهد کرد.

براساس صحبت‌های آقای جانسون، جزییات جدیدی از برنامه‌ی ۹۰ روزه‌ی استودیوی بایوور به زودی منتشر خواهد شد. البته این یعنی احتمالا برخی از ویژگی‌های جدید مانند سیستم Mastery Progression و Sharper Storm کمی دیرتر از آن چه که انتظارش را داشتیم عرضه خواهد شد. به‌روزرسان جدید بازی امروز هم‌زمان با تعمیر سرورها (ساعت ۱۲ تا ۵ عصر به وقت UTC) منتشر می‌شود.

بازی آنلاین Anthem هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم امیرمهدی نامجو را از طریق این لینک مطالعه کنید. تماشای هایلایت اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا از این بازی می‌تواند شما را با نکات مهم پیش از خرید این عنوان آشنا کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید