ماه آینده شخصیت Kid Goku به بازی Dragon Ball FighterZ اضافه خواهد شد

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

چندی پیش به طور رسمی اعلام شد که شخصیت Kid Goku در ماه آینده‌ی میلادی به دست کاربران بازی Dragon Ball FighterZ خواهد رسید.

بازی Dragon Ball FighterZ در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی توسط استودیو آرک سیستم ورکس (Arc System Works) منتشر شد و توانست با نمرات و نقدهای مثبت منتقدان رو به شود. بازی مذکور در سال ۲۰۱۸، جوایزهای مختلفی را کسب کرد و به یکی از بهترین بازی‌های مبارزه‌ای نسل هشتم تبدیل شد. با گذشت مدت زمانی از انتشار این بازی، سازندگان آن هنوز با عرضه‌ی محتویات متفاوت و به‌روزرسانی‌های مختلف از آن پشتیبانی کرده و محتویات کلی آن را به روز نگه می‌دارند.

در جریان جدیدترین اخبار بازی، چندی پیش مشخص شد که شخصیت کیدگوکو (Kid Goku) در ماه آینده‌ی میلادی به بازی Dragon Ball FighterZ اضافه خواهد شد. کیدگوکو، از شخصیت‌های انیمه‌ی مشهور Dragon Ball GT خواهد بود که تا قبل از این، شایعات اضافه شدن وی به بازی مذکور در شبکه‌های مجازی مختلف پخش شده بود. در حال حاضر با خبری که در مجله‌ی معتبر V Jump منتشر شده است، می‌توانیم در ماه آینده منتظر این شخصیت باشیم.

این شخصیت در طول مبارزه‌ی خود، قادر است تا به حالت‌های مختلفی تبدیل شود و در هر یک، عملکرد متفاوتی را نشان دهد. در حالت تغییر نیافته و درحالی که از Super Kamehameha استفاده می‌کند، به حالت Super Saiyan 1 Goku تبدیل می‌شود. از سویی دیگر، اگر شما در حال بازی با این شخصیت هستید و به طور همزمان از قابلیت Meteor Attack استفاده می‌کنید و یکی از هم تیمی‌های شما در حال شکست است، این شخصیت به حالت Super Saiyan 4 می‌رسد و می‌تواند به قدرت اصلی و قدرتمند خود یعنی Dragon Fist Explosion دسترسی پیدا کند. دسترسی به این قدرت نهایی به دو روش متفاوت صورت می‌گیرد که روش ذکر شده، آسان‌تر خواهد بود.

نکته قابل توجه این است که شخصیت کیدگوکو، از طریق خریداری سین پس دوم بازی قابل دسترسی خواهد بود. البته می‌توانید این شخصیت را به طور جداگانه و با قیمت کمتری نیز تهیه کنید. بازی Dragon Ball FighterZ در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید