ایستراگی جدید در بازی Spider-Man کشف شد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

بازی Spider-Man دارای ایستراگ‌های فراوانی است که به تازگی موردی جدید و جالب در میان آن‌ها کشف شده است.

بازی‌های انحصاری سونی همیشه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. بازی Spider-Man نیز از این قاعده خارج نبود و در سال ۲۰۱۸ بسیار خوش درخشید، به حدی که در کنار بازی‌های بزرگی همچون Red Dead Redemption 2 و God of War توانست برای خود شهرت خوبی بدست آورد. همان‌طور که پیش از این نیز می‌دانستید، این بازی مملو از ایستراگ‌های مختلف است؛ همانند وجود خانه‌ی دیگر شخصیت‌های دنیای مارول (Marvel) مانند Doctor Strange و البته حضور برج انتقام‌جویان در مرکز شهر.

به تازگی ایستراگی جدید از این بازی کشف شده که نیازمند دقت بالایی بوده است. حتما دو فرد زیر را در هنگام گشت‌زنی در شهر برروی پشت بام ساختمان‌ها دیده‌اید:

امکان ندارد که شما این دو فرد را در روز شنبه مشاهده کنید، چرا که شنبه روز تعطیل این دو کارمند یهودی است و پلی‌استیشن ۴ شما با توجه به تاریخ ثبت شده در تنظیمات مربوط به کنسول، در روز شنبه این دو فرد را به صورت کلی حذف می‌کند! نظر شما در رابطه با این ایستراگ جالب چیست؟

این بازی هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان تارهای اسپایدی چسبناک‌تر از همیشه | نقد و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man را مطالعه کنید. همچنین برای مشاهده‌ی نقد ویدئویی می‌توانید به ویدئو گیمفا: تارهای چسبنده اسپایدی و اینسامنیاک به قلب گیمرها! | بررسی ویدئویی بازی Spider-Man مراجعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید