بازی Katana ZERO در دسترس قرار گرفت

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) که در گذشته به معرفی بازی جالب Katana ZERO پرداخته بود، اعلام کرد که این عنوان هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید به اطلاعات بیشتری در این مورد پی ببرید.

Katana ZERO از سری عناوین جذاب به سبک پلتفرمر است که در آن شما باید با انتخاب شخصیت دلخواه خود، به نبرد با دشمنان خود رفته و مراحل را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید تا تبدیل به یک قهرمان شوید. مهارت‌ها و امکانات مختلفی مانند متوقف کردن زمان در این بازی در دسترس شما قرار گرفته است و باید با توجه به شرایط از آن‌ها استفاده کنید. جزئیات بیشتر در مورد این بازی را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

بسیاری از بازی‌بازان این بازی را مشابه با عناوینی مانند Hotline Miami دانسته‌اند. گفتنی است که ناشر این بازی یعنی دیوالور دیجیتال، سابقه‌ی نسبتا خوبی از انتشار عناوین موفق را دارد که یکی از معروف‌ترین آن‌ها را می‌توان Enter the Gungeon با فروش ۷۵۰ هزار نسخه‌ دانست. Katana ZERO هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه شده است. اگر از طرفداران بازی‌های به این سبک هستید، این عنوان را هرگز از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید