دموی Super Dragon Ball Heroes: World Mission منتشر خواهد شد

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) پس از معرفی و انتشار نسخه‌ای دیگر از سری بازی Dragon Ball، اعلام کرد که به‌زودی دمویی از این عنوان در دسترس بازی‌بازان و طرفداران آن قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ دقیق انتشار آن هم مشخص شده است که جزئیات بیشتر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

نسخه‌های مختلف سری بازی Dragon Ball از گذشته تاکنون در ذهن بسیاری از بازی‌بازان نقش بسته و با سبک جالب و مهیجی که دارند، از محبوبیت بالایی هم برخوردار هستند. Super Dragon Ball Heroes: World Mission نیز این بار با سبک استراتژی در اختیار دارندگان نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی قرار گرفته است. گفتنی است که این بازی اتفاقات بعد از داستان Dragon Ball Xenoverse را روایت می‌کند. اطلاعات بیشتر در مورد این بازی را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید.

به گفته‌ی سازندگان، دموی این عنوان قرار است تاریخی نامشخص به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازانی قرار بگیرد که هنوز موفق به تجربه‌ی آن نشده‌اند تا با بازی آشنایی بیشتری پیدا کنند. این دمو امکان استفاده از چند مرحله‌ی بخش داستانی و همچنین بخش‌های دیگر بازی را به شما خواهد داد. در خبر خوب دیگری مطلع شدیم که همزمان با عرضه‌ی این دمو، یک به‌روزرسانی برای بازی منتشر می‌شود که آیتم‌های فراوانی را به آن اضافه خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید