شایعه: شخصیت‌های بسته‌های الحاقی Mortal Kombat 11 فاش شدند

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

همان‌طور که می‌دانید، بازی مورد انتظار Mortal Kombat 11 بسته‌های الحاقی متفاوتی را پس از عرضه دریافت خواهد کرد. هنوز کار توسعه دهندگان با این عنوان تمام نشده است و شخصیت‌های جدیدی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهند گرفت. حال به تازگی ظاهراً هویت این شخصیت‌ها مشخص شده است.

این اطلاعات از طریق جستجو در فایل‌های مربوط به نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی بدست آمده است. با این‌که هنوز یک هفته تا انتشار Mortal Kombat 11 فاصله داریم، اما ظاهراً این عنوان اصطلاحاً لیک شده است و خرده فروشان نیز زودتر از زمان مشخص شده در حال فروش بازی هستند.

طبق اطلاعات بدست آمده از فایل‌های بازی که در گذشته منتشر شده بود، Mortal Kombat 11 باید دارای ۱۳ جایگاه برای شخصیت‌های مربوط به بسته‌های الحاقی باشد. دو جایگاه این لیست به شخصیت‌های Shao Kahn و Shang Tsung اختصاص دارد. اما همان‌طور که مشاهده خواهید کرد، در این‌جا شاهد ۹ شخصیت هستیم.

شما می‌توانید این لیست را در ادامه مشاهده کنید:

  • Shang Tsung
  • Joker
  • Nightwolf
  • Sindel
  • Terminator
  • Spawn
  • Ash Williams
  • Fujin
  • Sheeva

البته باید اعلام کنیم که با اشاره به Shang Tsung و شخصیت‌های قدیمی مجموعه نظیر Nightwolf ،Sindel ،Fujin و Sheeva، این لیست معتبر به نظر می‌رسد. علاوه بر این، مشاهده‌ی نام شخصیت‌های Joker، Terminator و Ash Williams در این لیست بسیار جالب است. همچنین با در نظر گرفتن گفته‌های خالق شخصیت Spawn در مورد ملحق شدن وی به جدیدترین نسخه‌ی Mortal Kombat، حضور این شخصیت نیز کاملاً محتمل است.

در نظر داشته باشید که علاوه بر غیبت شخصیت‌های Sektor و Cyrax که در تریلر هنگام عرضه‌ی بازی حضور داشتند، شاهد یک تناقض بین تعداد شخصیت‌های گزارش شده نیز هستیم.

مثل همیشه، تا اتشار اخبار رسمی از سوی ندررلم (NetherRealm) یا شرکت سرگرمی‌های تعاملی وارنر (Warner Bros. Interactive Entertainment)، این خبر را به عنوان یک شایعه در نظر بگیرید.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم پیش نمایش نوشته شده توسط آقای آریا مقدم با نام «سمفونی استخوان‌های شکسته» را مطالعه کنید. علاوه بر این، و‌ب‌سایت گیمفا مدتی پیش مقاله‌ای را با موضوع ۵ شخصیت فراموش شده که می‌خواهیم در بازی حاضر باشند، منتشر کرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این‌جا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید