راک‌استدی در حال استخدام برای ساخت یک بازی AAA نسل بعدی است

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

زمان نسبتاً زیادی از عرضه‌ی آخرین بازی استودیوی انگلیسی راک‌استدی (Rocksteady) می‌گذرد و هنوز هم خبری از معرفی عنوان جدید این توسعه دهنده نیست. حال به تازگی راک‌استدی آگهی استخدامی جدیدی را برروی وب‌سایت خود منتشر کرده است که به یک بازی AAA معرفی نشده برای نسل بعدی اشاره می‌کند.

این استودیو هم‌اکنون به دنبال استخدام انیماتور ارشد سینمایی، انیماتور ارشد فنی،  مدیر برون سپاری و برنامه نویس صدا برای تیم لندن خود است. اکثر سمت‌های مذکور با یک قرارداد دو ساله ارائه می‌شوند. پس به احتمال زیاد تا سال ۲۰۲۱ میلادی شاهد این بازی نخواهیم بود. نکته‌ی جالب این است که طبق شایعات منتشر شده، کنسول‌های نسل نهم مایکروسافت و سونی نیز در بازه‌ی زمانی سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ عرضه خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، قطعاً شاهد انتشار این عنوان معرفی نشده برای کنسول‌های نسل بعد خواهیم بود. البته باید در نظر داشته باشید که ممکن است ساخته‌ی راک‌استدی در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز قرار بگیرد.

چیزی که می‌دانیم این است که برخی از عناصر مربوط به این پروژه برون سپاری خواهند شد. مدیر برون سپاری پل ارتباطی بین راک‌استدی و تیم‌های خارجی خواهد بود.

این سمت شامل کار با تیم‌های گیم‌پلی و سینماتیک برای مدریت برون سپاری در این بخش‌ها می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، شایعات زیادی در مورد این بازی مرموز وجود دارد. یکی از این شایعه‌های معروف، ساخت عنوانی با شخصیت Superman است. اما چند روز پیش ما شاهد انتشار گزارش جدیدی بودیم که به توسعه‌ی یک بازی Suicide Squad با همکاری شعبه‌ی مونتریال برادران وارنر اشاره می‌کرد. این بازی گزارش شده تجربه‌ای سرویس محور است، اما لیست مشاغل وب‌سایت به عنوانی داستان محور اشاره دارد. در این آگهی‌ها چندین بار از کلماتی مانند «داستان» و «روایت داستان» استفاده شده است. در واقع اصلاً چیزی در مورد بخش چندنفره یا سرویس محور گفته نشده است.

این موضوع اعتبار شایعه‌ی مربوط به بازی Suicide Squad را زیر سوال می‌برد، اما ممکن است این استودیو در حال توسعه‌ی دو پروژه‌ی مختلف باشد. طبق شایعات منتشر شده، عنوان Suicide Squad در رویداد E3 2019 رونمایی خواهد شد؛ پس ما در کمتر از دو ماه به پاسخ سوال خود خواهیم رسید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید