اولین بسته‌ی الحاقی One Piece: World Seeker شما را در نقش Zoro می‌گذارد

۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

اولین بسته‌ی الحاقی بازی One Piece: World Seeker شما را در نقش شخصیت زورو (Zoro) قرار می‌دهد. در قسمت زیر اولین تریلر منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی نیز قرار داده شده است.

شاید نتوان بازی One Piece: World Seeker را جزو عناوین عالی دانست، ولی قطعا برای هواداران انیمه‌ی آن، این بازی فوق‌العاده بود. در این بازی شما تنها می‌توانستید شخصیت لوفی (Luffy) را کنترل کنید که این موضوع با اولین بسته‌ی الحاقی آن پایان می‌یابد. در این بسته‌ی الحاقی شما برای اولین بار می‌توانید کنترل شخصیت زورو را بدست بگیرید و طعم یک شمشیرزن قهار را بچشید.

بیایید کمی با شخصیت زورو آشنا شویم. قطعا با شنیدن نام او به شمشیرزنی قهار و اسب و شنلی سیاه فکر می‌کنید. زورو شمشیرزنی ماهر است ولی خبری از اسب و شنل سیاه نیست. مهارت او در شمشیرزنی از چیزی که فکرش را می‌کنید بسیار بالاتر است؛ به طوری که او در هر دست یک شمشیر و شمشیر سوم را با دهانش میگیرد. قابل ذکر است که او به دنبال تبدیل شدن به بهترین شمشیرزن جهان است.

بسته‌ی الحاقی این بازی The Void Mirror Prototype نام دارد و در اوایل تابستان عرضه خواهد شد. بسیار جالب است که زورو را در جهان این بازی مشاهده کنیم. امیدواریم که برای این شخصیت تعداد فنون بیشتری نسبت به لوفی طراحی شود تا بازی بیش از پیش جذاب به نظر برسد. شما می‌توانید ویدئویی منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی One Piece: World Seeker در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ سوم اسفند سال ۹۷ شمسی (۱۴ مارس سال ۲۰۱۹ میلادی) در ژاپن و یک روز بعد یعنی ۲۴ اسفند در بازار غرب برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان جستجوی ناقص گنج |‌ نقد و بررسی One Piece: World Seeker که به قلم امیرمهدی نامجو است را نیز مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید