۱۲ دقیقه انسانیت | نقدها و نمرات بازی World War Z

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

به تازگی بازی World War Z عرضه شده که در کنار آن شاهد نقدها و نمرات آن نیز هستیم. با گیمفا همراه باشید تا مروری دقیق بر این نمرات داشته باشیم.

زامبی‌ها موضوع بسیار جالبی برای صنعت سینما و بازی‌های ویدئویی هستند. در حیطه‌ی بازی‌های ویدئویی عناوینی همچون Resident Evil وجود دارند که نام زامبی‌ها را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند و در عرصه‌ی سینما نیز فیلم‌ها و سریال‌هایی همچون World War Z و The Walking Dead.

معمولا فیلم‌هایی که از روی بازی‌های ویدئویی ساخته می‌شوند از کیفیت چندانی برخوردار نیستند، ولی آیا برعکس این مورد نیز صدق می‌کند؟ آیا اگر یک فیلم یا سریال وجود داشته باشد که سازندگان تصمیم بگیرند یک بازی ویدئویی از روی آن بسازند، با یک عنوان نه چندان دل‌چسب روبرو می‌شویم؟ منتظر بودیم تا بازی World War Z عرضه شود و پاسخ این سوال برای ما روشن شود، و متاسفانه باید عرض کنم که برعکس ماجرای مذکور نیز کاملا صادق است. در قسمت زیر می‌توانید به صورت کامل نقدها و نمرات مربوط به این بازی را مشاهده کنید.

۷٫۵/۱۰ :Wccftech

بازی World War Z یک نسخه‌ی تازه و جدید از فرمول قدیمی سری Left 4 Dead است. این بازی یک عنوان شوتر چندنفره‌ی جذاب است که البته به المان‌های خود کاملا اعتماد دارد، پس اگر استقامت و جدیت لازم برای مبارزه با زامبی‌ها را دارید، این بازی برای شما انتخاب خوبی است.

۶٫۸/۱۰ :Everyeye.it

با بودجه‌ای متعارف، بازی World War Z با این که داستانی مشخص و جذاب ندارد ولی بازیکنانی که به صورت چندنفره به تجربه‌ی این عنوان می‌پردازند را سرگرم خواهد کرد. به صورت خلاصه شاید بتوان یکی از بهترین نکات مثبت این بازی را سیل عظیم و بزرگ زامبی‌هایی دانست که به سمت شما حمله‌ور می‌شوند.

۶/۱۰ :Push Square

به لطف کلاس‌ها و سلاح‌های متنوع، این بازی یک عنوان شوتر چند‌نفره‌ی قابل قبول و جذاب است، ولی گیم‌پلی بازی نمی‌تواند به همین خوبی عمل کند. قلع و قمع کردن سیل زامبی‌ها برای شما لذت‌بخش خواهد بود، ولی این بازی نمی‌تواند شما را مجاب کند که به سمت دیگر بازی‌های چندنفره نروید.

امتیاز متای مربوط به رایانه‌های شخصی

امتیاز متای مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۴

بازی World War Z در تاریخ سه شنبه ۲۷ فروردین ماه (۱۶ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت.
2
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید