ویدئوی جدید Days Gone شما را با خطرات دنیای بازی آشنا می‌کند

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

Days Gone به طور حتم یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری شرکت سونی در سال ۲۰۱۹ است. با نزدیک شدن به زمان انتشار این بازی، شاهد انتشار اطلاعات زیادی از این عنوان جهان‌باز و آخرالزمانی هستیم. در جدیدترین ویدئوی منتشر شده، تیم سازنده به بررسی مکانیک‌های حاضر در بازی و انواع دشمنانی که با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید پرداخته است.

در این ویدئو، کارگردان نوآوری استودیو بند (Bend Studio)، اقای جان گاروین (John Garvin)، شما را با انواع خطراتی که در این بازی با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد، آشنا کرده است. به نظر می‌رسد در مبارزه برای بقا، از طبیعت و فریکرها (Freakers) گرفته تا دیگر انسان‌ها، هیچ کس دوست شما نخواهد بود. در این ویدئو شاهد معرفی انواع فریکرهای حاضر در بازی هستیم. شما می‌توانید این ویدئو را در انتهای این مطلب مشاهده کنید.

ویدئوی قبلی منتشر شده از این بازی، بیش از هر چیز برروی جهان بازی و اهمیت موتور شما تمرکز داشت. استودیوی سازنده حجم مورد نیاز برای نصب و اجرای این بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ را نیز مشخص کرده است.

بازی Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۶ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. مطالعه‌ی پیش‌نمایش این بازی با عنوان «غریبه‌ای در جامعه‌ی فریکرها» برای هواداران خالی از لطف نخواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید