گزارش: بازی Halo Infinite حاوی حالت بتل رویال خواهد بود

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۱

ماه ژانویه امسال بود که استودیوی بازیسازی ۳۴۳ ایندستریز رسماً اعلام کرد که بازی Halo Infinite حاوی بخش بتل رویال نخواهد بود. آن‌ها در ماه دسامبر سال جاری، بار دیگر بر این نکته تاکید کردند و ابراز داشتند که تنها BR که به آن علاقه دارند، Battle Rifle است. با این حال، به طور معمول برنامه‌ها در طول روند توسعه یک بازی/محصول، تغییر خواهد کرد و به نظر می‌رسد که چنین رویه‌ای برای جدیدترین نسخه سری محبوب Halo نیز صدق می‌کند.

بر اساس گزارش برد سمز (Brad Sams)، دبیر اجرایی Thurrotts، که در زمینه نشر اخبار مربوط به ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ سابقه خوبی دارد، بازی Halo Infinite حاوی بخش بتل رویال (Battle Royale) خواهد بود که احتمالاً کاملاً متناسب با فرمولِ خاص سری Halo نیز هست.

با توجه به گفته‌های سمز، تجربه بتل رویالی که استودیوی ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) برای بازی Halo Infinite در نظر دارد، یک کُپی پیست ساده از دیگر عناوین شاخص این سبک همانند Apex Legends و Fortnite نیست؛ به همین جهت، می‌توان اینطور برداشت که صحبت‌های پیشین این استودیو به عدم درج بخشی با محوریت بتل رویال سنتی اشاره داشته است. به بیان دیگر، تجربه بتل رویال بازی Halo Infinite مختص به همین عنوان خواهد بود و می‌توان آن را تجربه‌ای متفاوت نسبت به دیگر بازی‌های بتل رویال به حساب آورد. شاید هم، همه چیز از ماه دسامبر تغییر کرده است و ۳۴۳ ایندستریز و مایکروسافت، برنامه‌های خود را تغییر داده‌اند.

سمز در ادامه گزارش خود به این نکته اشاره کرده است که بخش بتل رویال Halo Infinite هنوز در مراحل اولیه توسعه خود به سر می‌برد و بنابراین، همه چیز می‌تواند تغییر کند، اما در حال حاضر می‌توان اینطور تصور کرد که ۳۴۳ ایندستریز تلاش دارد تا وارد سبک بتل رویال شود و تجربه‌ای متفاوت نسبت به پیشگامان این ژانر ارائه دهد.

باید اشاره کنیم که این خبر تنها یک شایعه است و تا زمانی که مایکروسافت یا ۳۴۳ ایندستریز به صورت رسمی در این خصوص صحبت نکرده‌اند، نباید به دیده یک حقیقت به این خبر نگاه کرد و باید آن را تنها یک حدس و گمان در نظر گرفت. سمز سابقه خوبی در زمینه فاش کردن اطلاعات مخفیِ مرتبط با کنسول ایکس‌باکس وان و سیستم عامل ویندوز ۱۰ مایکروسافت دارد و همین موضوع، بر اهمیت این خبر می‌افزاید.

بازی Halo Infinite در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد و احتمالاً برای ایکس‌باکس بعدی نیز عرضه گردد. هنوز تاریخ عرضه این بازی موردانتظار مشخص نشده است اما به احتمال زیاد و طبق ادعای سمز، تاریخ انتشار این بازی با انتشار تریلری جدید از آن در رویداد E3 2019 اعلام خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید