ظاهراً مراحل توسعه‌ی بازی Grand Theft Auto 6 آغاز شده است

۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

بدون شک Red Dead Redemption 2 موفقیت بزرگی برای راک استار (Rockstar) به ارمغان آورده است، اما با این حال Grand Theft Auto هنوز هم مجموعه‌ی اصلی و منبع اصلی درامد این شرکت محسوب می‌شود. با وجود فروش ۱۰۰ میلیونی بازی GTA 5، ساخت نسخه‌ی جدید این سری اقدام عجیب و غافلگیر کننده‌ای نیست، اما حداقل حالا می‌دانیم که مراحل توسعه‌ی GTA 6 آغاز شده است.

کاربران تیز بین انجمن GTA Forums موفق شده‌اند تا رزومه‌ی یکی از توسعه دهندگان سابق شعبه‌ی هند راک استار را پیدا کنند. آقای بیبین مایکل (Bibin Michael)، یک طراح سه بعدی که هم‌اکنون در کُدمسترز (Codemasters) فعالیت دارد، تا آخر آوریل ۲۰۱۸ در راک استار مشغول به کار بوده و برروی طراحی مفهومی وسایل نقلیه برای بسته‌ی الحاقی GTA 5 و همچنین «GTA 6» کار کرده است.

البته باید اضافه کنیم که آقای مایکل در ساخت بازی تحسین شده‌ی Red Dead Redemption 2 نیز نقش داشته است و نام وی نیز در تیتراژ پایانی این عنوان دیده می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید، خبر ساخت Grand Theft Auto 6 اصلاً چیز غافلگیر کننده‌ای نیست، اما همین که به نوعی شاهد تائید این موضوع توسط توسعه دهندگان آن هستیم، خبر خوبی محسوب می‌شود. ابته در نظر داشته باشید که ممکن است به این زودی شاهد انتشار اطلاعات جدید از این عنوان مورد انتظار نباشیم.

تصویر رزومه‌ی آقای مایکل را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

0
0