تاریخ انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی S.W.I.N.E مشخص شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

استودیوی کایت گیمز (Kite Games) که ماه گذشته اقدام به معرفی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی جذاب S.W.I.N.E کرده بود، این بار تاریخ انتشار آن را در دسترس بازی‌بازان قرار داد که در ادامه می‌توانید به جزئیات بیشتر در این خصوص پی ببرید.

S.W.I.N.E از سری عناوین مهیج به سبک استراتژی است که در سال ۲۰۰۱ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. این عنوان داستان جنگی میان خوک‌ها و خرگوش‌ها را روایت می‌کند که با استفاده از تجهیزات مختلف به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. شما نیز می‌توانید با انتخاب گروه دلخواه خود، اوقات خوشی را رقم زده و از یکی از جالب‌ترین عناوین استراتژی لذت ببرید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این بازی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

حال سازندگان این بازی قصد انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن را دارند که در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۸ (۲۳ می ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار دارندگان رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. تغییرات این نسخه شامل رفع باگ‌ها و مشکلات موجود در نسخه‌ی قدیمی، بخش دونفره و آیتم‌ها و حالت‌ها جدید است که بدون شک تجربه‌ی استفاده از آن را جذاب‌تر خواهد کرد. اگر از طرفداران عناوین به این سبک هستید، S.W.I.N.E را هرگز از دست ندهید. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید