بازی Assassin’s Creed Unity رایگان شد

۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

همانطور که اطلاع دارید سه روز پیش متاسفانه کلیسای نتردام در آتش سوخت و همین مسئله سبب واکنش مردم و بسیاری از شرکت‌ها گردید. درپی این حادثه استودیوی یوبی‌سافت (Ubisoft) مبلغ ۵۰۰۰۰۰ یورو برای کمک به بازسازی این کلیسا اهدا نمود و بازی Assassin’s Creed Unity هم که در آن شاهد کلیسا نتردام بودیم رایگان کرد.

در روز وقوع این حادثه استودیوی یوبی‌سافت در وبلاگ خود نوشت:

ما در کنار همه‌ی هموطنان و کسانی که در این حادثه آسیب دیده‌اند هستیم. نتردام بخشی جدایی‌ناپذیر از پاریس است و بدون وجود این کلیسا پاریس هم معنای خود را از دست می‌دهد. دیدن این بنا در چنین وضعیتی همه‌ی ما را تحت تاثیر قرار داد.

طبق بررسی‌های ما یکی از محبوب‌ترین بخش‌های Assassin’s Creed Unity، بخش‌های مربوط به کلیسای نتردام است.

استودیوی یاد شده پس از انتشار این متن مبلغ مذکور را برای کمک به بازسازی این کلیسا اهدا کرد و در ادامه از همه‌ی فعالان اجتماعی خواست تا به بازسازی این کلیسا کمک کنند. به‌غیر از کمک نقدی، این شرکت جهت احترام و نشان دادن عظمت کلیسای نتردام تصمیم گرفت تا عنوان Assassin’s Creed Unity را به‌صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی قرار دهد.

عنوان بالا را می‌توانید از امروز تا روز پنج‌شنبه ۵ اردیبهشت‌ماه (۲۵ آوریل) بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ی خاصی فقط برای رایانه‌های شخصی دانلود کنید. جهت تهیه این عنوان به‌طور رایگان، کافی است آن را به حساب خود در uplay اضافه نموده و هر زمان که خواستید آن را دانلود نمایید.

درپایان هم از شما دعوت می‌کنیم تا تریلر این بازی را در زیر مشاهده کنید.

لینک‌ دانلود با کیفیت ۴۸۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما کاربران گیمفا در رابطه با Assassin’s Creed Unity و کلیسای نتردام چیست؟ به‌نظر شما حضور این کلیسا در فروش بازی چه‌مقدار تاثیرگذار بوده است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید