بررسی محتویات به‌روزرسان ۳/۰ بازی Super Smash Bros. Ultimate و بسته‌ی الحاقی Joker

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

پس از انتظاری طولانی، نینتندو رسماً از به‌روزرسان نسخه‌ی ۳/۰ Super Smash Bros. Ultimate رونمایی کرد. در کنار این به‌روزرسانی که امروز منتشر می‌شود، شاهد اضافه شدن شخصیت Joker نیز خواهیم بود.

محتویات به‌روزرسان نسخه‌ی ۳/۰ بازی شامل حالت Stage Builder، یک ویرایشگر ویدئو و Smash World، یک سرویس جدید برای برنامه‌ی نینتندو سوییچ آنلاین، می‌شوند.

Stage Builder

بازی‌بازانی که ایده‌های بزرگی برای یک نسخه‌ی شخصی سازی شده از Super Smash Bros. Ultimate دارند می‌توانند خلاقیت خود را در حالت Stage Builder به کار بگیرند. با استفاده از ابزار درون بازی، بازی‌بازان می‌توانند سکو‌های متحرک، تله‌ها و چیز‌های منحصر به فرد دیگری را به استیج‌های شخصی سازی شده‌ی خود اضافه کنند. در حین تجربه‌ی بازی در حالت دستی، طراحان می‌توانند با بکارگیری صفحه‌ی لمسی به صورت آزادانه نقاشی و خلق کرده و سپس با استفاده از لایه‌های جلویی و پشتی، استیج‌های خود را بیشتر تزئین کنند. استیج‌های طراحی شده در بخش جدیدی از منوی انتخاب استیج‌ها قابل بازی خواهند بود و حتی شما می‌توانید از طریق سرویس جدید Smash World آن‌ها به صورت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارید.

ویرایشگر ویدئو

حالا شما می‌توانید ویدئوهای ذخیره شده از بازی Super Smash Bros. Ultimate را ویرایش کنید. برای شخصی سازی بیشتر، امکان اضافه کردن زیرنویس و افکت‌های صوتی نیز اضافه شده‌اند. بازی‌بازان می‌توانند این ویدئو‌های ویرایش شده را از طریق سرویس آنلاین Smash World با دیگران به اشتراک بگذارند.

Smash World

بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از سرویس آنلاین جدید Smash World، ویدئو‌های به اشتراک گذاشته شده را مشاهده و استیج‌های ساخته شده در Stage Builder را دریافت کنند. بازی‌بازان می‌توانند با مراجعه به Smash World، ویدئو‌های پیشنهاد شده را مشاهده کرده و حتی استیج‌هایی که توسط دیگران به اشتراک گذاشته شده‌اند را دریافت کنند؛ این ویژگی به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا تجربه‌ی خود را به شکل‌های مختلفی با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

همچنین موج اول لباس‌‌های جدید Mii Fighter‌ها نیز با این به‌روزرسان اضافه خواهند شد. این لباس‌ها از عناوین Persona 5 ،Persona 4 ،Persona 3 و Sonic The Hedgehog الهام گرفته شده‌اند. لازم به ذکر است که این لباس‌ها بخشی از Fighter Pass نخواهند بود. شما می‌توانید هر یک را با پرداخت ۰/۷۵ دلار خریداری کنید.

همان‌طور که پیش‌تر اعلام کردیم، اولین شخصیت بسته‌ی الحاقی Super Smash Bros. Ultimate یعنی Joker امروز در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید بسته‌ی first Challenger Pack که شامل Joker، استیج Mementos و ۱۱ موسیقی از سری Persona می‌شود را با پرداخت ۵/۹۹ دلار خریداری کنید. البته در نظر داشته باشید که نینتندو قصد دارد تا ۴ شخصیت دیگر را نیز از طریق بسته‌های الحاقی به  Super Smash Bros. Ultimate اضافه کند. پس با پرداخت ۲۴/۹۹ دلار و خرید Fighter Pass این عنوان، به تمام این شخصیت‌ها دسترسی پیدا خواهید کرد. در هر صورت اگر اولین بسته را تهیه کنید، با یک مسیر جدید برای Joker در حالت Classic مواجه خواهید شد و یک نسخه‌ی ویژه از Spirit Board را باز خواهید کرد.

لیست موسیقی‌های بسته‌ی اول:

موسیقی‌های Persona 5:

 • Last Surprise
 • (Beneath the Mask (New Arrangement
 • Wake Up, Get Up, Get Out There
 • Rivers In the Desert
 • Our Beginning

موسیقی‌های Persona 4:

 • Reach Out To The Truth
 • (I’ll Face Myself (New Arrangement
 • Time To Make History

موسیقی‌های Persona 3:

 • Mass Destruction
 • Battle Hymn of the Soul
 • (Aria of the Soul (New Arrangement

استیج Mementos علاوه بر داشتن یکی از بهترین طراحی‌های درون بازی، به طرز جالبی نیز از موسیقی استفاده می‌کند. طبق تصاویر و اطلاعات منتشر شده، موسیقی انتخاب شده برروی رنگ و ظاهرا این استیج تاثیر خواهد گذاشت.

شما می‌توانید در ادامه تصاویر و تریلر منتشر شده از شخصیت Joker را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p 

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰) | دریافت ویدئو با کیفیت (نرخ فریم ۶۰)

باز هم تکرار می‌کنیم که تمام محتویات مذکور تا آخر امروز در دسترس قرار خواهند گرفت.

بازی Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید