نسخه All-Digital Edition کنسول ایکس‌باکس وان اس رسماً معرفی شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸

شرکت مایکروسافت سرانجام از کنسول ایکس‌باکس جدید خود رونمایی کرد و شاید این سخت‌افزار آن چیزی نیست که شما منتظرش بودید. بر اساس برنامه جدید Xbox Inside، کنسول ایکس‌باکس وان اس All-Digital Edition در تاریخ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه (۷ می) عرضه خواهد شد. قیمت ۲۴۹٫۹۹ دلاری این کنسول، آن را ۵۰ دلار ارزان‌تر از ایکس‌باکس وان اس کرده و از هم اکنون، برای پیش خرید در دسترس قرار دارد.

کنسول ایکس‌باکس وان اس All-Digital Edition از درایو دیسک بلوری بهره نخواهد برد و در عوض، یک راه‌حل دیجیتالی کامل برای خریداران ارائه می‌دهد و سه بازی Minecraft، Forza Horizon 3 و Sea of Thieves نیز در آن باندل شده‌اند. این باندل حاوی اشتراک یک ماهه رایگان ایکس‌باکس لایو گُلد هم می‌شود. اشتراک سه ماهه ایکس‌باکس گیم پس نیز با قیمت ۱ دلار در دسترس قرار دارد (احتمالاً این مورد تنها برای کاربران جدید باشد).

در انتها، مشخص شده است که علاقه‌مندان می‌توانند با ۱۵ دلار در هر ماه نیز به سرویس تازه معرفی شده Xbox Game Pass Ultimate دسترسی یابند. این سرویس حاوی دو سرویس ایکس‌باکس لایو گلد و ایکس‌باگس گیم پس می‌شود و کاربران با استفاده از آن، به بازی‌های رایگان و ۱۰۰ها بازی دیگر دسترسی خواهند داشت. این سرویس تا اواخر سال جاری میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت و طبعاً، تا مدتی دیگر شاهد مشخص شدن تاریخ عرضه آن خواهیم بود.

ویدئوی معرفی این کنسول جدید را می‌توانید از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید