مایکروسافت سرویس Xbox Game Pass Ultimate را معرفی کرد

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷

شرکت مایکروسافت سرانجام شایعات و گزارش‌های متعدد را تائید کرد و از سرویس اشتراکی جدید خود در جریان برنامه ایکس‌باکس اینساید رونمایی به عمل آورد. ردموندی‌ها این سرویس اشتراکی را برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه خواهند کرد که دو سرویس ایکس‌لاکس لایو گلد و ایکس‌باکس گیم پس را با یکدیگر ترکیب می‌کند. این سرویس Xbox Game Pass Ultimate نام دارد و اشتراک ماهانه آن ۱۵ دلار قیمت دارد.

این سرویس نسخه کامل ایکس‌لایو گلد است که خود شامل بازی‌های رایگان ماهانه در قالب برنامه Games With Gold می‌شود. همچنین می‌توان به صورت آنلاین با دیگران بازی کرد و به دیگر شبکه‌ها متصل شد.

سرویس ایکس‌باکس گیم پس نیز پیشنهاد مایکروسافت برای دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی ایکس‌باکس وان و عناوین ایکس‌باکس ۳۶۰ است که با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل قابل تجربه هستند همچنین بسیاری از بازی‌های جدید مایکروسافت از طریق ایکس‌باکس گیم پس نیز در دسترس قرار دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به Sea of Thieves و Crackdown 3 اشاره کرد.

اگر پیش از این اشتراک یکی از سرویس‌های مایکروسافت را داشته باشید، می‌توانید به همان میزان از سرویس Xbox Game Pass Ultimate نیز استفاده کنید. همچنین این شرکت یادآور شد که هیچ اجباری برای ارتقا به این سرویس نیست. بنابراین می‌توانید همچنان از اشتراک‌های ایکس‌لاکس لایو گلد و و گیم پس نیز استفاده کنید.

سرویس Xbox Game Pass Ultimate در حال حاضر برای برخی از کاربران محدود ایکس‌باکس اینسایدر در دسترس قرار گرفته است. این سرویس تا اواخر امسال به صورت کامل برای همه دارندگان ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

در راستای دیگر اخبار مرتبط، مایکروسافت در برنامه ایکس‌باکس اینساید از نسخه جدید کنسول ایکس‌باکس وان اس که نیز رونمایی کرد که Xbox One S All-Digital Edition نام دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از آن، به این نشانی مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید