بازی کارتی عنوان God Of War به زودی عرضه خواهد شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

با عرضه‌ی چهارمین نسخه از عنوان God Of War در نسل هشتم، این عنوان توانست لقب بهترین بازی سال ۲۰۱۸ را صاحب شود. از این رو، استودیوی سازنده‌ی این بازی تصمیم گرفت که در سال کنونی، به عرضه‌ی یک بازی کارتی نیز از عنوان God Of War بپردازد.

چهارمین نسخه از عنوان God Of War همواره توسط بازی‌بازان و منتقدان بسیاری مورد تعریف و تجمید قرار گرفت و توانست در همایش Game Award سال ۲۰۱۸، لقب بهترین بازی سال را به دست آورد. تا قبل از عرضه‌ی این عنوان، کاربران زیادی بودند که نسبت به سبک جدید عنوان God Of War و موفقیت آن نگرانی بسیاری از خود نشان می‌دادند؛ اما کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان نسخه‌ی چهارم عنوان God Of War با عرضه‌ی این عنوان نشان داد که تغییر سبک و دوربین به صورت صحیح در هر عنوانی، می‌تواند یک شاهکار را به وجود آورد.

در آخرین تلاش‌های استودیوی سازنده‌ی عنوان God Of War، سانتا مونیکا (Santa Monica) برای کسب فروش بیشتر از این مجموعه، تصمیم به عرضه‌ی بازی‌ای کارتی از عنوان God Of War گرفته است تا بتواند یک سرگرمی خانوادگی را برای افراد مختلف فراهم کند. در این بازی کارتی، افراد شرکت کننده در نقش قهرمان‌های مختلفی قرار خواهند گرفت و وظیفه‌ی اصلی آن‌ها توقف رویداد ناخوشایند رگناروگ (Ragnarök) است. با هر بازی جدید، افراد می‌توانند در نقش قهرمانان مختلفی قرار گیرند و با پشت سر گذاشتن دشمنان مختلف در بازی و اتفاقات پیش رو، برای نجات میدگارد از نابودی، تلاش کنند. قهرمانانی که افراد می‌توانند در نقش آن‌ها در بازی کارتی God Of War حضور داشته باشند شامل Kratos, Mimir, Atreus, Brok and Sindri, and Freya است؛ افرادی که در بازی ویدیویی God Of War همواره شاهد حضورشان بودیم. این عنوان کارتی به زودی در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد؛ اگر خوش شانس باشیم، می‌توانیم از این بازی به عنوان یک سرگرمی خانوادگی و چند نفره در تابستان استفاده کنیم.

جدا از خبر اصلی، از دیگر رویداد هایی که نسبت به عنوان God Of War رخ داد، می‌توان به عرضه‌ی یک تم داینامیکی فوق العاده از این عنوان بر کنسول پلی‌استیشن ۴ اشاره کرد که هم اکنون در فروشگاه سونی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد و می‌توانید آن را به راحتی دانلود و دریافت کنید.

نسخه‌ی چهارم از مجموعه‌ی فوق العاده‌ی God Of War هم اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. اگر تا کنون فرصت و یا شانس تجربه‌ی این عنوان را نداشته اید، زمان خود را بیش از این هدر ندهید و به تجربه‌ی بهترین بازی سال ۲۰۱۸ بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید