ضبط آخرین صحنه‌ی بازی The Last of Us Part II به پایان رسید

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

به جرات می‌توان گفت که بسیاری از کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴، بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی بازی The Last of Us Part 2 هستند و هر روز شوق و هیجان بیشتری برای این هواداران ایجاد می‌شود. حال به تازگی آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann) که به عنوان کارگردان و نویسنده‌ی هر دو نسخه‌ی The Last of Us فعالیت داشته، با انتشار پیامی از ضبط آخرین صحنه‌ی دومین نسخه‌ی این سری خبر داد.

به احتمال زیاد تمامی بازی‌بازان قبول دارند که همه‌ی بازی‌های انحصاری شرکت سونی بسیار محبوب و البته مورد انتظار هستند. ولی در این میان عناوینی هستند که از بقیه چند قدم جلوتر شناخته می‌شوند و بازیکنان بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی آنان هستند. در راس تمامی این عناوین، نام The Last of Us Part 2 بسیار به گوش می‌خورد. حال در سال ۲۰۱۹ میلادی، دومین نسخه از سری بازی جذاب The Last of Us در راس اخبار بازی آمده و هواداران را هیجان‌زده کرده است. پس از معرفی بازی The Last of Us Part 2 در مراسم E3 سال ۲۰۱۸ میلادی، استودیوی بازی‌سازی ناتی‌داگ و شرکت سونی در سکوت خبری فرو رفتند و اطلاعات بسیار کمی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار دادند.

همان‌طور که در جریان هستید، حدود ۶ سال پیش، استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) با انتشار بازی The Last of Us، اثبات کرد که جدا از گیم‌پلی و گرافیک بی‌نظیر این عنوان، داستان‌سرایی نیز می‌تواند نقش بزرگی در موفقیت یک بازی داشته باشد. The Last of Us از آن زمان تاکنون یکی از بهترین داستان‌ها و البته روایت‌ها را داشته است که هنوز هم مانند آن را مشاهده نکرده‌ایم. در حال حاضر بازی‌هایی وجود دارند که با الهام گرفتن از این اثر منحصر به فرد، توانسته‌اند بخش داستانی خود را به مراتب بهبود و پیشرفت دهند.

حال به تازگی کارگردان این سری بازی استثنایی و خیره‌کننده، آقای نیل دراکمن با انتشار پیامی در صفحه‌ی توییتر شخصی خود اعلام کرد که ضبط آخرین صحنه‌ی بازی The Last of Us Part 2 به پایان رسیده است. بی‌شک این خبر از پیشرفت محسوسی در روند ساخت و همچنین پیشروی زیادی به سوی زمان انتشار بازی است. دراکمن همچنین یک عکسی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار داده است که دو جمله‌ی CUT TO BLACK و THE END در آن به نمایش گذاشته شده است. از آن می‌توان چنین نتیجه‌ای گرفت که احتمالا، مراحل موشن‌کپچر (Motion Capture)، میان‌پرده‌ها و موارد مشابه بخش داستانی بازی انجام شده و گویا ساخت بازی، یک قدم دیگر به‌ پایان خود نزدیک شده است. در ضمن شما می‌توانید، تصویر منتشر شده از سوی آقای دراکمن را، در قسمت پایین صفحه مشاهده کنید.

شایان ذکر است که پایان یافتن موشن‌کپچر بخش داستانی بازی، به این معنا نخواهد بود که ضبط و تولید جلوه‌های دیداری و انیمیشن‌های بازی به اتمام رسیده است. از حالا به‌ بعد، مراحلی همچون اصلاح جلوه‌های صوتی و صداگذاری‌ها، تنظیم و بررسی گیم‌پلی و دیگر موارد از این قبیل، در دستور کار سازندگان قرار خواهد گرفت. برای آن دسته از کسانی که با این سری بازی منحصر به فرد آشنایی ندارند باید بگوییم که شما در بازی The Last of Us با استفاده از مواد و آیتم‌هایی که در محیط و فضای بازی کشف می‌کنید، قادر خواهید بود تا سلاح‌های خود را در بخش‌های مختلف ارتقا دهید. همچنین شایان ذکر است که اگر از طرفداران پر و پا قرص این سری بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی شاهکاری دیگر در راه است؟! | انتظاراتی که از The Last Of Us Part Two داریم… به قلم مصطفی زاهدی را در وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

بازی پر‌طرفدار و محبوب The Last of Us 2 در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول انحصاری شرکت سونی منتشر خواهد شد. بی‌شک تجربه‌ی منحصر به فردی در انتظار هواداران شرکت بزرگ بازی‌سازی سونی خواهد بود که می‌تواند سال جاری میلادی را برای آنان لذت‌بخش کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید