۷ می، منتظر انتشار نخستین اطلاعات از بازی Forza Motorsport 8 باشید

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

استودیوی بازیسازی ترن ۱۰ (Turn 10 Studios) رسماً اعلام کرد که نخستین اخبار و اطلاعات از بازی Forza Motorsport 8، ماه می آینده منتشر خواهد شد.

این خبر در جریان برنامه Forza Monthly منتشر شده است جایی که بریان اکبرگ (Brian Ekberg) اعلام کرد که در روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه (۷ می) و در جریان FM بعدی، اطلاعات جدیدی از آینده سری Forza Motorsport  منتشر خواهد شد.

همانطور که می‌دانید، سری بازی‌های Forza به صورت سالانه عرضه می‌شوند و به همین جهت، سازندگان این مجموعه زمان بیشتری برای توسعه پروژه خود دارند.

ظاهراً بازی Forza Motorsport 8 برای نسل بعدی کنسول‌های ایکس‌باکس یعنی ایکس‌باکس اسکارلت (اسم رمز کنسول نسل نهمی مایکروسافت) و رایانه‌های شخصی و به احتمال زیاد، ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. انتظار می‌رو که رونمایی کامل این بازی در کنفرانس خبری مایکروسافت در رویداد E3 امسال رقم بخورد و در تعطیلات سال نوی میلادی، شاهد عرضه آن باشیم.

قبلاً مشخص شده بود استودیوی ترن ۱۰ به واسطه مشکلات بازی Forza Motorsport 7، برای نسخه جدید این سری با مخاطبان خود همکاری خواهد کرد و آن‌ها کاملاً از روند ساخت بازی آگاه هستند و به نوعی در کیفیت آن نقش دارند.

همانطور که پیشتر اشاره شد، روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه (۷ می) نخستین جزئیات از بازی Forza Motorsport 8 منتشر خواهد شد که طبیعتاً گیمفا همانند همیشه به پوشش خبری آن خواهد پرداخت.

اگر برای تجربه نسخه جدیدی از این سری عطش دارید، می‌توانید بازی Forza Street را به صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، از این نشانی استفاده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید