ظاهراً کپکام در حال اشاره به بازسازی Resident Evil 3 است

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 2 بدون شک یکی از بهترین بازی‌های امسال محسوب می‌شود؛ عنوانی که با کیفیت بالای خود سبب شده است تا طرفداران برای رونمایی از بازسازی نسخه‌ی سوم این مجموعه لحظه شماری کنند. البته همان‌طور که می‌دانید، در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد این پروژه‌ وجود ندارد، اما پست جدید حساب رسمی توئیتر کپکام (Capcom) بحث‌های زیادی را به وجود آورده است.

در این توئیت شاهد تصویر یک دیوار خراب شده در بازی Resident Evil 2 هستیم که با یک متن جالب همراه شده است:

واضح است که چیزی یا کسی مفهوم در را متوجه نشده است… به نظر شما چه اتفاقی برای این دیوار افتاده است؟

حال با در نظر گرفتن این نکته که طرفداران بازی Resident Evil 3 شخصیت Nemesis را با ورود‌های ناگهانی وی از طریق شکستن پنجره‌‌ و دیوار‌ها به یاد دارند، به نظر می‌رسد که کپکام در حال اشاره‌ی مستقیم به این عنوان محبوب است.

البته معرفی بازسازی نسخه‌ی سوم مجموعه اصلاً اقدامی غافلگیر کننده و عجیب از سوی کپکام نخواهد بود؛ چراکه Resident Evil 2 علاوه بر تحسین منتقدین، عملکرد فوق العاده‌ای را از نظر فروش نیز داشته است. با توجه به موفقیت این بازی، خیلی بعید است که شاهد بازسازی نسخه‌ی سوم سری نباشیم.

بازی Resident Evil 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر و بررسی کیفیت این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای مهدی رضایی با عنوان «بازگشت شیطان به اقامتگاهش» را مطالعه کنید. همچنین اگر به مباحث فنی علاقه دارید و می‌خواهید قدرت موتور بازی‌سازی جدید کپکام یعنی RE Engine را مشاهده کنید، بد نیست به ویدئوی اختصاصی تحلیل فنی نیز نگاهی بیاندازید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید