تاریخ انتشار Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order مشخص شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت نینتندو قصد دارد بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order را در ماه جولای سال جاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کند. پس از یک وقفه‌ی ۱۰ ساله، سری Marvel Ultimate Alliance به عنوان یک بازی انحصاری به کنسول شرکت نینتندو باز خواهد گشت.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3 میزبان شخصیت‌های زیادی از دنیای مارول (Marvel) مانند مردان ایکس (X Men)، نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy)، انتقام‌جویان (Avengers) و بسیاری موارد دیگر خواهد بود. علاوه بر این، شاهد حضور شخصیت‌های جدید و محبوب دنیای مارول در این بازی خواهیم بود. این شخصیت‌های جدید شامل Deadpool، Doctor Strange و Black Panther می‌شوند.

داستان بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order حول شخصیت Thanos و نیروهای او جریان دارد. در این بازی، هدف قهرمانان این است که Infinity Stoneهای موجود در کهکشان را پیش از ارتش Thanos پیدا کنند. طبیعی است که در این بازی، شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی که پیش از این در فیلم‌های سری دیده نشده بودند نیز خواهیم بود.

این بازی اکشن و نقش‌آفرینی توسط استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) که سابقه‌ی توسعه‌ی عناوینی مانند Nioh، Dead or Alive و Ninja Gaiden را در کارنامه دارد، ساخته خواهد شد. بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order در کنار ارائه‌ی یک بخش داستانی و تک‌نفره، از قابلیت بازی چندنفره و آنلاین نیز پشتیبانی خواهد کرد.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order در تاریخ ۲۸ تیر ماه سال جاری (۱۹ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این بازی به صورت رسمی در مراسم TGA سال ۲۰۱۸ معرفی شده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید