سازندگان Star Wars Jedi: Fallen Order، برنامه‌ای برای عرضه بسته الحاقی برای این بازی ندارند

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

چندی پیش، شاهد معرفی رسمی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بودیم و مشخص شد که این عنوان هیچ پرداخت درون برنامه‌ای، بخش چندنفره و سیزن پسی نخواهد داشت. بر اساس گفته‌های تیم توسعه دهنده این بازی در استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، عنوان مورد بحث قرار است یک بازی تک نفره باشد که برروی داستان‌سرایی تمرکز دارد که طرفداران عاشق آن خواهند شد. در حقیقت، تیم توسعه تماماً برروی هدف خود مبنی بر ارائه یک بخش کمپین داستانی پرمحتوا پافشاری می‌کنند و هیچ برنامه‌ای برای عرضه بسته الحاقی برای این بازی ندارند.

این اخبار از سوی مدیر ارتباطات و انجمن الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، یعنی جی اینگرام (Jay Ingram) بدست آمده که بیان داشته است در این لحظه، ریسپاون هیچ برنامه‌ای مبنی بر عرضه بسته الحاقی برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ندارد. البته که این تصمیم شاید در طول زمان تغییر کند اما در حال حاضر، اولویت آن‌ها عرضه محتوای اضافه برای نسخه جدید سری Star Wars نیست.

هیچ برنامه‌ای برای بسته الحاقی نیست. ما می‌خواهیم تا یک داستان قوی و پرمحتوا عرضه کنیم. این اولویت ماست.

ــ جی اینگرام (@JayKingIngram) 15 آوریل ۲۰۱۹

اینگرام در توییتی دیگر به این موضوع اشاره کرده که Star Wars Jedi: Fallen Order تماماً توسط ریسپاون خلق شده و از دید آن‌هاست. به بیان دیگر، الکترونیک آرتس اصلاً آن‌ها را مجبور به ساخت این بازی نکرده است.

این دیدگاه ریسپاون است. الکترونیک آرتس [وظیفه ساخت] بازی‌ها را به توسعه دهندگان محول نمی‌کند، تنها به آن‌ها چراغ سبز نشان می‌دهد.

ــ جی اینگرام (@JayKingIngram) 15 آوریل ۲۰۱۹

البته، اگرچه الکترونیک آرتس به استودیوی ریسپاون اجازه داده تا بازی‌ای که می‌خواهند را بسازد اما این گفته به این معنا نیست که این شرکت نقشی در این پروژه ندارد. مطمئناً ریسپاون رابطه نزدیکی با الکترونیک آرتس و همچنین لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) دارد تا تجربه‌ای مناسب برای علاقه‌مندان دنیای Star Wars به ارمغان بیاورند.

بار دیگر باید اشاره کنیم که اینگرام تنها گفته که «در حال حاضر» برنامه‌ای برای عرضه بسته الحاقی برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order وجود ندارد و این قضیه شاید در آینده دست‌خوش تغییر شود.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ  جمعه ۲۴ آبان ماه (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید