گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار Soul Sacrifice برای ویتا مشخص شد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۱:۱۸

امروز سونی در بلاگ رسمی خود تاریخ انتشار بازی Soul Sacrifice برای کنسول دستی PS Vita را اعلام کرد. این عنوان ساخته  Keiji Inafune از کارمندان سابق کپکام به سبک  action role-playing می باشد که در 30 اپریل در امریکا و 1 می در اروپا به صورت فیزیکی در فروشگاه و دیجیتالی به فروش می رسد.

سونی اعلام کرده است که کسانی که بازی را پیش خرید می کنند به ان ها لباس، Magic item و بسته صدای ژاپنی تعلق می گیرد. این بسته صدا به صورت جداگانه فروخته می شود که تنها راهی که بتوان در زمان عرضه بازی و به صورت رایگان به دست اورد، پیش خرید کردن بازی است.

Inafune می گوید :” من بسیار هیجان انگیز هستم که می خواهم تاریخ انتشار Soul Sacrifice را اعلام کنم. من همه شور و اشتیاق و روحم را درون این بازی قرار داده ام و تیم با استعداد من، با تلاش باور نکردنی به من کمک کردند تا بهترین بازی که می توانستم را بسازم. من مطمئن هستم بازی سرگرم کننده ای را ساخته ایم تا شما از بازی کردن ان لذت ببرید.

دنیای این بازی در یک محیط کاملا فانتزی و تاریک سپری می شود. من بسیار مشتاق هستم تا شما هر چه زودتر بتوانید تجربه ای منحصر به فرد با قهرمانی واقعی که دارای روحیه فداکارانه است، داشته باشید. در دنیای  Soul Sacrifice غوطه ور شوید و از بازی کردن لذت ببرید.”

 

0
0