جزئیات بروزرسانی‌های آتی The Division 2

27 فروردین 1398 - 11:30

یوبی‌سافت (Ubisoft) طی گزارشی اعلام کرد بروزرسانی‌های The Division 2 فقط مربوط به بهبود مشکلات بازی نیست و درطراحی بازی هم تغییراتی ایجاد می‌شود.

اولین بروزرسانی این عنوان که هفته‌ی آینده انتشار می‌یابد مشکلات موجود در بخش‌های انیمیشن و Crafting Bench را برطرف می‌کند. البته باید اضافه کنیم سایر مشکلات بازی هم به‌زودی و پس از اتمام بررسی‌ها برطرف می‌شوند هر چند باید بگوییم مطمئنا زمان زیادی برای بررسی و برطرف کردن موارد فوق لازم است.

یوبی‌سافت نگاه ویژه‌ای به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی The Division 2 دارد. طبق گزارش ارائه شده استودیوی مذکور درحال بررسی مشکلات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی است و تیم سازنده هم‌، اکنون در حال جمع‌آوری مشکلاتی هستند که بازی‌بازان آن‌ها را تجربه کرده‌اند و در پی این مسئله یوبی‌سافت از بازی‌بازان درخواست کرد در صورت پیدا کردن مشکلات جدید آن را سریعا اطلاع دهند تا همانطور که در بالا هم گفتیم این مشکلات را برطرف نمایند. در پایان این گزارش هم اعلام شد به‌زودی بروزرسانی درایور انویدیا (Nvidia) منتشر می‌گردد که عملکرد DX12 را بهبود می‌بخشد.

بسیاری از هواداران این بازی نگران مشکلات موجود در The Division 2 هستند. اما فعلا باید نوید آن را بدهیم که سازندگان در حال بررسی این مشکلات‌اند و احتمالا تمامی این موارد را برطرف می‌نمایند.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این بروزرسانی‌ها چیست؟ به‌نظر شما چرا تیم سازنده نگاه ویژه‌ای به نسخه رایانه‌های شخصی این بازی دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • reza_secret گفت:

    چه فایده وقتی تحریم هستیم و نمیشه بازیش کرد، فیلتر شکن با لپ تاپ شیر بکنیم و پروکسی نصب بکنیم و از این کارا، واقعا زهر ماریش کردن
    خداوکیلی نباید این بازی رو خرید، نباید حمایت کرد این یوبی سافت رو که اینجوری به کاربرای خودش بی احترامی میکنه

  • mo1234 گفت:

    بابا من بعد از ۳ روز بی وقفه دانلود بازی بالاخره موفق شدم ۹۲ گیگ بازی رو دانلود کنم ولی موقع اجرا دیدم سرور بازی فیلتره چه وضعشه آخه کی میخاد اینترنت مملکت ما درست بشه هر جا میری فیلتره یا جوین نمیشه یا لگ داره یا لاست میخوره فیلترم بزنی اونقد سرعت کم میشه که عملا نمیتونی بازی کنی هعععیی تا کی باید از داشتن یه زندگی نرمال مثل بقیه آدمای روی کره زمین محروم باشیم ؟؟؟ ( کاش آقازاده بودیم کاش )