Mortal Kombat 11 | تاریخ انتشار ویدئوی معرفی Shao Khan مشخص شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

براساس اطلاعات منتشر شده، اولین ویدئو از معرفی شخصیت Shao Kahn در تاریخ ۲ اردیبهشت ماه (۲۲ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد.

مدیر روابط عمومی استودیوی ندررلم (NetherRealm)، آقای تایلر لنس‌دون (Tyler Lansdown)، با انتشار پیامی در حساب توییتر خود تایید کرد که تیم سازنده قصد دارد در جریان قسمت بعدی مراسم Kombat Kast، اولین تریلر از شخصیت Shao Kahn را به هواداران نمایش دهد.

در زمان معرفی بازی Mortal Kombat 11، اعلام شد که شخصیت Shao Kahn به عنوان بخشی از مزایای پیش‌خرید این بازی در نظر گرفته شده است. با این حال، هنوز هیچ تریلری از این شخصیت منتشر نشده است و بسیاری از کاربران بی‌صبرانه منتظر هستند تا ببینند این باس سابق سری Mortal Kombat چگونه از چکش خود برای نابود کردن دشمنان استفاده خواهد کرد.

Kombat Kast به صورت هفتگی از طریق وب‌سایت یوتیوب (YouTube) پخش شده و تیم سازنده از این مراسم برای معرفی شخصیت‌های بازی Mortal Kombat 11 و به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر از این بازی با هواداران استفاده می‌کند. هفته‌ی گذشته، این استودیو اولین ویدئو از گیم‌پلی شخصیت Kitana را منتشر و از واحد پولی درون بازی با نام Time Crystals نیز رونمایی کرد. به نظر می‌رسد استودیوی ندررلم قصد دارد آخرین قسمت از مجموعه‌ی Kombat Kast را با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار کند.

Kombat Kast پخش شده در روز ۲ اردیبهشت ماه (۲۲ آوریل) آخرین قسمت از این مجموعه پیش از انتشار رسمی بازی خواهد بود و معرفی Shao Kahn به طور حتم هواداران را بیش از پیش برای انتشار بازی هیجان‌زده خواهد کرد. هواداران قدیمی سری این شخصیت را به عنوان باس نهایی بازی‌های Mortal Kombat II و III به خوبی به خاطر دارند. با تغییرات اعمال شده در داستان و خط زمانی سری، Shao Kahn در سال ۲۰۱۱ مجددا به عنوان یک باس در سری Mortal Kombat حضور پیدا کرد. برخلاف شخصیت Goro در Mortal Kombat X، شخصیت Shao Kahn در روند داستان جدیدترین نسخه‌ی سری تاثیر خواهد داشت. این یعنی بازی‌بازان حتی اگر این بازی را پیش‌خرید هم نکرده‌ باشند همچنان با این شخصیت برخورد خواهند داشت.

در کنار Shao Kahn، هنوز چندین شخصیت معرفی نشده‌ی دیگر باقی مانده‌اند که ممکن است شاهد حضور آن‌ها در آخرین قسمت از مجموعه‌ی Kombat Kast باشیم. در لیست مبارزان بازی Mortal Kombat 11 در وب‌سایت رسمی این عنوان، جای ۶ شخصیت هنوز خالی باقی مانده است.

بازی مبارزه‌ای و مورد انتظار Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید پیش‌نمایش این بازی با عنوان سمفونی استخوان‌های شکسته را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید