بازی Staxel به‌زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

اگر از طرفداران عناوین شبیه‌سازی کشاورزی هستید، خبر خوبی برای شما داریم. به‌زودی قرار است تا یکی دیگر از این بازی‌ها تحت عنوان Staxel را برروی رایانه‌های شخصی خود تجربه کرده و از آن لذت ببرید. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتر در خصوص این بازی را مشاهده کنید.

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفداران زیادی داشته است و در این بین کشاورزی را می‌توان محبوب‌ترین آن دانست. بازی‌های مختلفی از جمله Stardew Valley طی ماه‌های اخیر در اختیار علاقه‌مندان به این سبک قرار گرفته است تا آن‌ها را با حالت‌ها و چالش‌های مختلف خود ساعت‌ها سرگرم کنند.

به تازگی مطلع شدیم که بازی Staxel قرار است در تاریخی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گیرد. همچنین استودیوی هامبل (Humble) از دسترسی زود هنگام آن هم خبر داده‌اند که می‌تواند برای طرفداران این سبک خوشحال‌کننده باشد. حالت‌ها و مراحل Staxel با بازی Stardew Valley مقایسه شده است اما طراحی آن بی شباهت به عنوان Minecraft نیست. در این بازی شما می‌توانید با کاشت محصولات مختلف و فروش آن‌ها به ثروت رسیده و تجربه‌ای جالب و جذاب را برای خود رقم بزنید. همچنین امکان ماهیگیری و نگه‌داری از حیواناتی از جمله سگ و خرگوش نیز در این بازی وجود دارد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این عنوان، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0
PC
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید