گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Staxel به‌زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

اخبار بازی
بازی Staxel به‌زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

اگر از طرفداران عناوین شبیه‌سازی کشاورزی هستید، خبر خوبی برای شما داریم. به‌زودی قرار است تا یکی دیگر از این بازی‌ها تحت عنوان Staxel را برروی رایانه‌های شخصی خود تجربه کرده و از آن لذت ببرید. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتر در خصوص این بازی را مشاهده کنید.

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفداران زیادی داشته است و در این بین کشاورزی را می‌توان محبوب‌ترین آن دانست. بازی‌های مختلفی از جمله Stardew Valley طی ماه‌های اخیر در اختیار علاقه‌مندان به این سبک قرار گرفته است تا آن‌ها را با حالت‌ها و چالش‌های مختلف خود ساعت‌ها سرگرم کنند.

به تازگی مطلع شدیم که بازی Staxel قرار است در تاریخی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گیرد. همچنین استودیوی هامبل (Humble) از دسترسی زود هنگام آن هم خبر داده‌اند که می‌تواند برای طرفداران این سبک خوشحال‌کننده باشد. حالت‌ها و مراحل Staxel با بازی Stardew Valley مقایسه شده است اما طراحی آن بی شباهت به عنوان Minecraft نیست. در این بازی شما می‌توانید با کاشت محصولات مختلف و فروش آن‌ها به ثروت رسیده و تجربه‌ای جالب و جذاب را برای خود رقم بزنید. همچنین امکان ماهیگیری و نگه‌داری از حیواناتی از جمله سگ و خرگوش نیز در این بازی وجود دارد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این عنوان، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت